Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński na święcie ludowym w Rybczewicach

Utworzony przez gizmo, 12 czerwca 2011 r. o 14:43 Powrót do artykułu
a nie moze zostac w Warszawie??? nam naprawde go nie potrzeba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię Kaczyńskiego, bo nie zadaje się z bandycko-cwaniackim towarzystwem jak niektórzy inni wodzowie partii i partyjek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ten oszołom przyjedzie no po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieprzaj dziadu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe. Gdzie to się zapodziało polskie stronnictwo liberalne, że nie robi święta. Nie mogą się pewnie ze wstydu pokazać za poparcie w Sejmie ustawy o adopcji dzieci przez częsci od rowerów. Ale dali plamę. Gdzie hasło: BÓG Honor Ojczyzna wypisywane na sztandarach. Co za obłuda. Jak widać poprą każdy pomysł PO-myj, byle utrzymać się przy korycie. Hańba łobuzy, po sto kroć hańba !!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piasek napisał:
To ciekawe. Gdzie to się zapodziało polskie stronnictwo liberalne, że nie robi święta. Nie mogą się pewnie ze wstydu pokazać za poparcie w Sejmie ustawy o adopcji dzieci przez częsci od rowerów. Ale dali plamę. Gdzie hasło: BÓG Honor Ojczyzna wypisywane na sztandarach. Co za obłuda. Jak widać poprą każdy pomysł PO-myj, byle utrzymać się przy korycie. Hańba łobuzy, po sto kroć hańba !!!!!!.
Chociaż człowieku wiesz kto wystąpił w Sejmie z projektem ustawy o związkach partnerskich?Jak nie wiesz to nie PiSz bzdur,bo żadnej ustawy w tej sprawie nie przyjęto a ty szerzysz kłamstwa w myśl zasady,że gdzieś dzwonią ale nie wiesz gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piasek napisał:
To ciekawe. Gdzie to się zapodziało polskie stronnictwo liberalne, że nie robi święta. Nie mogą się pewnie ze wstydu pokazać za poparcie w Sejmie ustawy o adopcji dzieci przez częsci od rowerów. Ale dali plamę. Gdzie hasło: BÓG Honor Ojczyzna wypisywane na sztandarach. Co za obłuda. Jak widać poprą każdy pomysł PO-myj, byle utrzymać się przy korycie. Hańba łobuzy, po sto kroć hańba !!!!!!.
Skąd takie bzdetne informacje wziąłeś odnośnie głosowania. Akurat PSL trzyma się dobrze i nie potrzebuje odsieczy z Warszawy żeby zorganizować święto ludowe. Koń by się uśmiał PiS i święto ludowe czegoś bardziej idiotycznego jeszcze nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Chociaż człowieku wiesz kto wystąpił w Sejmie z projektem ustawy o związkach partnerskich?Jak nie wiesz to nie PiSz bzdur,bo żadnej ustawy w tej sprawie nie przyjęto a ty szerzysz kłamstwa w myśl zasady,że gdzieś dzwonią ale nie wiesz gdzie.
Popieram co napisałeś. Zastanawiam się skąd ci pisowcy mają w sobie tyle jadu. Podaba mi się pomysł PSLu z tym samolotem. Pięknie ich załatwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest ok widziałem ten samolot czyli PSL wszystko kontrolował i prezes Jarosław produkował na marne. Zastanawiam się czy on potrafi udawać jeszcze pokornego baranka z czasów kampanii. Bo chyba mu już przeszło. Czy to nie jest obłuda i fałsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten samolot to chyba największa atrakcja profanacji święta ludowego. Panie wójcie wstyd mi. Ośmieszyliście naszą gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Chociaż człowieku wiesz kto wystąpił w Sejmie z projektem ustawy o związkach partnerskich?Jak nie wiesz to nie PiSz bzdur,bo żadnej ustawy w tej sprawie nie przyjęto a ty szerzysz kłamstwa w myśl zasady,że gdzieś dzwonią ale nie wiesz gdzie.
Popieram co napisałeś. Zastanawiam się skąd ci pisowcy mają w sobie tyle jadu. Podaba mi się pomysł PSLu z tym samolotem. Pięknie ich załatwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariA napisał:
Cenię Kaczyńskiego, bo nie zadaje się z bandycko-cwaniackim towarzystwem jak niektórzy inni wodzowie partii i partyjek.
Ojciec Tadeusz i pompowanie pieniędzy z naszych podatków w KK to nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...