Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest pierwsze polityczne porozumienie przed wyborami. Mają być kolejne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2018 r. o 22:07 Powrót do artykułu
Do Adolfa - czyli wg Ciebie, jak PiS rządzi w Warszawie, to powinien też w Świdniku i ogólnie wszędzie . Winszuję Głupoty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik Wspólna Sprawa to nie prodemokratyczne a postkomunistyczne ugrupowanie polityczne. Większość ich członków wywodzi się z SLD i PO. Jakub Osina karierę zaczynał jako redaktor w ministerstwie środowiska za zarządów SLD. Mówiono o nim wówczas "włazidupstwo bez wazeliny opanował on w stopniu doskonałym". Teraz ten człowiek chce zmieniać Świdnik. Żenada i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik Wspólna Sprawa ma być tym ugrupowaniem które zmieni Świdnik? Tak świetnie zarządzany jest powiat odkąd oni są w zarządzie? To jakaś ściema. My tego nie  i kupujemy, widzimy  w co się dzieje. Jak Osina został członkiem zarządu to pierwsze co zrobił to zgłosił podwyżkę dla Kołodziejczyka, zatrudnił nielegalnie Wilka, zatrudnił Sadło i Lubasia. Kulakowa została zastępca dyrektora Urzędu Pracy. Środki publiczne zaczęto wydawać na reklamowanie Osiny itd. Jako Świdniczanin ja już im dziękuję i nie jestem sam w tym przekonaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO REPREZENTUJE SOBĄ PIS ŚWIDNICKI TO JEST JEDNA WIELKA ŻENADA RESZKA, SAWICKI, I RESZTA KOLESI ZATRUDNIENI DO PISANIA TYCH KOMENTARZY MAJĄ MÓŹDŻKI WIELKOŚCI ORZECHA LASKOWEGO. KIEDY WAM SIE TO ZNUDZI TO JEST JUŻ OBRZYDLIWE I NIESMACZNE ZACHOWUJECIE SIE JAK ŻOŁNIERZYKI HITLERA. COFNIJCIE SIE NA DRZEWO DO ERY KAMIENIA ŁUPANEGO I TAM SIE OGARNIJCIE. MÓWIĘ STOP TEJ ŻENADZIE. MAM NADZIEJE ZE DOSTANIECIE PORZĄDNIE PO DUPSKU TO CO SOBA REPREZENTUJECIE W TYM KRAJU TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. ŻEGNAM OZIĘBLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne porozumienie. Ja bym nie olał PO bo oni są nic nie warci, tyle co Pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli podpisanie było w urzędzie i w godzinach pracy to jest skandal i mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle pisowskie wyjął i to w godzinach pracy urzędu, bo Dżekson już ma dość. Stołki zaraz stracą. Na WSK chodzą słuchy, że czas na dobrą zmianę. Sekretarz Kubińcówna ma podobno smaka na fotel burmistrza, przeszkadza jej tylko Dyrektorek Pomocy Społecznej oraz młody niesamowicie ambitny Szef Doradców Wojewody. Ale żadno z tych nie ma szans z Jakubem Osiną. Pakujcie się z pałacu lenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wiernych czytelników... Kochani jak już chcecie szukać komuchów to mam prośbę do Was... Popytajcie swoich rodziców, którzy z obecnych radnych miejskich lub powiatowych Świdnika na każdym pochodzie 1 Majowym dumnie dzierżyli sztandar zakładowego PZPR??? Kto był Przewodniczącym Koła Przyjaźni Polsko - Radzieckiej do 1989 r?? Ktoś jeździł do Radomia w 1976 roku na "ścieżki zdrowia" i pałował Robotników??? Czyj tatko był Sekretarzem p.o.p PZPR na Kuźni w WSK?? Kto siedział w krzakach i robił zdjęcia ludzi którzy szli do kościoła w Kaźmierzówce???... Jak szukać komuchów to proszę bardzo.. na pewno nie znajdziecie ich u ludzi którzy w czasie przemian ustrojowych mieli po parę lat i jedynym miejscem ich spotkań było pobliskie przedszkole... Kochani Bądźmy poważni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina jesteś żenujący ze swoimi wywodami. Jesteś gorszy jak PiS. Z tylnego fotela jako szara emonencja chcesz rządzić (tak jak Jarosław). Jak możesz być liderem Świdnik Wspólna Sprawa jak nawet nie jesteś jego członkiem? Jak możesz w imieniu ŚWS cokolwiek podpisywać? Najlepiej zza pleców niemoty Kruczka pościągać za sznurki i nie brać za nic odpowiedzialności. Już byłeś liderem w 2014 i tylko Ty na plecach ludzi wszedłeś do rady powiatu, jako JEDYNY z list i to w obu okręgach. Miej honor i odejdź zanim  całkiem lewicę pogrzebiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...