Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kary za palenie śmieciami. Straż Miejska w Świdniku zapowiada więcej kontroli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 17:32 Powrót do artykułu
BRAWO! KARAC Z NAJWYSZEJ POLKI CZYLI 500!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karać też za zakłócanie spokoju sąsiadom podczas robienia dzieci po to aby dostać 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty od 500+ jeszcze tutaj, a nie w Kanadzie? Zabrakło tam miejsca, czy odmówili wizy idiocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skora ty uważasz za zakłocania spokoju przy robieniu dzieci to podejrzewam ze ty już nie du,cysz i ci szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej śmierdzi w pobliżu kina, nie wiem czym ci właściciele palą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wywalac miliony na nowy urząd czy na nowy Plac Konstytucji zwany także Placem Bolka i Lolka , nie lepiej by było przeznaczyc tę finanse na wymiane pieców kopciuchów - na piece o niskiej emisji spalania, do tego jeszcze solary i ogniwa fotowoltaniczne do kompletu.. Śmiem twierdzić a stwierdzam to nocznie swoim nosem że problem śmierdzenia smogiem w Świdniku narasta z roku na rok... Czy w tym Urządzie to nie czujecie że śmierdzi, czy po prostu macie dobrą wentylację i nie widzicie problemu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w lublinie u gogoli jest mk 550 ,a w swidniku 500.Czym się różni i ten tym,że różnica jest 50 zł.??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre działanie SM!!! A dlaczego z miejskich czyli wszystkich mieszkańców pieniędzy płacić tylko grupie mieszkańców za wymianę pieców? Jeśli już to udzielić pożyczki na preferencyjnych warunkach. STOP dawania za darmo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obniżyć cene energii za ogrzewanie w okresie od 15 pażdziernika do 15 kwietnia i po smrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy bonus możliwy jest przy wsparciu z UE (do 85 % dofinansowanie). Pozostałe koszty (15%) zależą od składającego wniosek. Gmina może dodatkowo uzyskać kredyt z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska (jest to 14 %; przeważnie jest umarzany w znacznej części za osiagnięte wyniki), reszta ów 1 % ponosi właściciel pieca, w zależności od producenta pieca jest to do 1500 do 5000 zł .. Nie ma nic za darmo, nie ma wymiany pieców za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba jesteś urzędasem i nie masz pojęcia o życiu przeciętnego mieszkańca.Jedno co napisałeś ze nie ma nic za darmo bo tak jest.Załóż nowy piec na pelet to zobaczysz ile kosztuje ogrzewanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mieszkaniec Rozczaruję ciebie Szanowny Panie, nie jestem urzędasem... Takim samym szarym obywatelem. Koszty ogrzewania są ogromne i nie ma jednego dobrego żródła gdzie te koszty były by małe. Gaz drogi, wegiel także drogi ponadto kopci i problem z popiołem, pelet czy drewno tak samo, jedynie popiołu mniej... Nie ma dobrego rozwiazania na koszty. Wszystkjo kosztuje jak diabli. Paliwo do pieca i sam piec oraz jego eksploatacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w bloku i też za ogrzewanie płacę bardzo drogo. Też chcę dofinansowanie!!! Co to znaczy truć wszystkich bo drogo!! zbyt  niskie kary dla trucicieli!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...