Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż szkoda czytać to co tu wypisują. Jaka szkoda że ludźmi da się w taki łatwy sposób manipulować głupimi artykułami. Co za szkoda, że wiedzę o kibicach i sytuacji na stadionach przeciętny kowalski czerpie z takiego szmatławca jak i telewizji czy gazet. Kto nie chodzi na mecze morda w kubeł i niech nie pisze bredni że policja nie przeprowadza prowokacji. W jakim wy świecie żyjecie ignoranci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są te filmiki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Z Chełma, z meczu: Manipulować? a kto manipuluje tymi ludzmi - kibicami, czy któryś z tych ludzi będących na meczu w Świdniku może mi odpwoiedzieć po co przyjechał? domyślam się że jedną z odpowiedzi może być " bo jesteśmy fanatykami" jeśli tak to już odpwiem " to wysadź się w powietrze jak prawdziwy fanatyk". Dla mnie kibice tacy jak byli obecni w środę poprostu przyjechali prowokować bójki i tyle. Zero indywidualizmu, masa ludzi manipulowanych hasłami typu do "boju za klubem". Mam nadzieje że gość dostanie solidną karę i tak po kolei pozostali aż w końcu się odechce na darmo jeździć i robić wioskę wszędzie!! cała europa się z nas śmieje że tylko w Polsce zostali tacy idioci dający mediom przedstawienia gratis!! GRATULACJE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ napisał:
do Z Chełma, z meczu: Manipulować? a kto manipuluje tymi ludzmi - kibicami, czy któryś z tych ludzi będących na meczu w Świdniku może mi odpwoiedzieć po co przyjechał? domyślam się że jedną z odpowiedzi może być " bo jesteśmy fanatykami" jeśli tak to już odpwiem " to wysadź się w powietrze jak prawdziwy fanatyk". Dla mnie kibice tacy jak byli obecni w środę poprostu przyjechali prowokować bójki i tyle. Zero indywidualizmu, masa ludzi manipulowanych hasłami typu do "boju za klubem". Mam nadzieje że gość dostanie solidną karę i tak po kolei pozostali aż w końcu się odechce na darmo jeździć i robić wioskę wszędzie!! cała europa się z nas śmieje że tylko w Polsce zostali tacy idioci dający mediom przedstawienia gratis!! GRATULACJE!!
nie wiedzac jak to ujac opisales sytuacje pedu za adrenalina. w zespole bo zespol nakreca. w pojedynke skok adrenalinowy moze lubic albo uzyskac psychopata. do tego samego worka zapewne dorzucisz nielegalne, wymuszone nawet wyscigi samochodowe i tego typu sporty. to zawsze grozi porazka na calej linii. jest jednak nalogiem i to bardzo silnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ich pozamykali , bo wielcy kibice ze Świdnika by znowu po mordach dostali , i tylko wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...