Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca busa cofał i nie zauważył kobiety. Śmiertelnie potrącił 81-latkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Kierowcy w Swidniku to koszmar; jezdza jak szaleni imbecyle nawet po drogach osiedlowych, parkuja w miejscach niedozwolonych, wjada wszedzie i wszystko rozjada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym mieście są kierowcy co nie przestrzegają przepisów. Pisanie, że w Świdniku są sami źli kierowcy to nie prawda. Ja tam mieszkam i w żadem sposób nie czuję się zagrożona. Wręcz przeciwnie - często widziałam jak ustępują pierwszeństwa pieszym czy autokarom komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam w Swidniku zostalem na drodze osiedlowej malo nie rozjechany bo pan kierowca pewnie byl slepy i malo inteligentny, wypadl nawet z samochodu do mnie z piesciami ale dostal gale i spokornial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy w Swidniku to koszmar; jezdza jak szaleni imbecyle nawet po drogach osiedlowych, parkuja w miejscach niedozwolonych, wjada wszedzie i wszystko rozjada.
 SYNU, tylko, że kierowca był z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z piszących prowadził inny samochód niż osobowy? Może chociaż siedział za kierownicą busa? Więc jeśli w obu przypadkach odpowiedź brzmi "nie" to proszę zająć się czymś bardziej twórczym niż pisanie kretyńskich komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy ktokolwiek z komentujących jeździ busem.....jako kierowca busa nie raz miałem sytuację że cofałem i ludzie włażą prosto z tyłu pod auto..... niestety w busie nie ma środkowego lusterka i szyby z tyłu i jak się cofa to nie widać nic co się dzieje z tyłu auta , aczkolwiek jak cofam i wiem że chodzą ludzie to cofam bardzo powoli .....tak więc ostrzeżenie dla pieszych jak widzicie że cofa bus nie próbujcie przechodzić za nim naprawdę kierowca nie zawsze was widzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laza stare urwy byle jak i bez pojecia to ma za kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy ktokolwiek z komentujących jeździ busem.....jako kierowca busa nie raz miałem sytuację że cofałem i ludzie włażą prosto z tyłu pod auto..... niestety w busie nie ma środkowego lusterka i szyby z tyłu i jak się cofa to nie widać nic co się dzieje z tyłu auta , aczkolwiek jak cofam i wiem że chodzą ludzie to cofam bardzo powoli .....tak więc ostrzeżenie dla pieszych jak widzicie że cofa bus nie próbujcie przechodzić za nim naprawdę kierowca nie zawsze was widzi....
 Co robi bus na drodze osiedlowej? Was juz calkiem poj...lo. Wszedzie tymi swoimi gruchotami byscie sie wpindolili, Drogi osiedlowe powinny byc w ogole wylaczone z ruchu i bylby spokoj, kierowcy nie tylko po nich jezdza, parkuja w kazdym mozliwym miejscu to jeszcze nagminnie przekraczaja predkosc na takich drogach. Akurat znam tamto miejsce i wiem, ze jest tam ruch jak na Marszalkowskiej a to tylko droga osiedlowa w malej miescinie ale miescinie niedorowinietych polglowkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy ktokolwiek z komentujących jeździ busem.....jako kierowca busa nie raz miałem sytuację że cofałem i ludzie włażą prosto z tyłu pod auto..... niestety w busie nie ma środkowego lusterka i szyby z tyłu i jak się cofa to nie widać nic co się dzieje z tyłu auta , aczkolwiek jak cofam i wiem że chodzą ludzie to cofam bardzo powoli .....tak więc ostrzeżenie dla pieszych jak widzicie że cofa bus nie próbujcie przechodzić za nim naprawdę kierowca nie zawsze was widzi....
 Jak bedziesz mial 81 lat to zobaczymy czy bedziesz taki sprawny i czujny. To kierowca jako silniejszy powinien byc czujny - tym bardziej na drodze osiedlowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i grozi mu dożywocie za zabójstwo.Nawet w ten sposób.Amen.Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co osadzacie kierowce?? Czy jest gdzies podane ze wina jest kierowcy?? Na moj zdrowy rozsadej wina bedzie pieszej, ale moge sie mylic... W tamtym miejscu nie ma znaku strefa ruchu czyli pisi nie moga poruszac sie po drodze, przejscia w tym miejscu rowniez nie ma... chodnik jak widac na zdjeciu jest z deugiej strony busa a nie po stronie gdzie zostala potraclna pisze... szkoda czlowieka, ale pomyslcie o kierowcy, ktory byl w pracy moze dzieki tej pracy zyje cala jego rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po numerach widać,że to nie LSW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyła cofającego ogromnego busa ????!!!!! Dramat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laza stare urwy byle jak i bez pojecia to ma za kare[/quote]   [quote]CIEKAWE CO BYS POWIEDZIAŁ JAKBY TO BYŁA TWOJA MATKA
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy w Swidniku to koszmar; jezdza jak szaleni imbecyle nawet po drogach osiedlowych, parkuja w miejscach niedozwolonych, wjada wszedzie i wszystko rozjada.
 Notka prasowa z tego samego dnia hipokrycie: Wstrząsające nagranie z przejścia w Lublinie. Samochód z impetem wjechał w kobietę [wideo]***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-auto-z-impetem-wjechalo-w-kobiete-przechodzaca-przez-przejscie-wideo,n,1000255634.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie włodarze miasta wpadną na pomysł zlikwidowania drogi osiedlowej. Wyrwą kostkę i zasieją trawę. Tak w lsw załatwia się problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest taka prawidłowość czy na ulicy czy na przejściu. Włażenie na wysokości samochodu"bo ja stary, bo ja chory to wszystkie mi ustępujta" . Sam bym mało nie rozjechał starego dziada, którego co dzień widzę jak tylko krąży po mieście. Mój błąd, ale był metr od samochodu na wysokości lusterka i już ruszał. Bo takim zawsze najbardziej się spieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...