Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież dwóch banerów z nagimi mężczyznami. Policja prowadzi dochodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2019 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Dewiacja to nie miłość członkowie lgbt, tym bardziej kiedy się zmienia często partnerów do nienaturalnej kopulacji. Jesteście tak chamscy, agresywni i zakłamani, że ta wasza prowokacyjna tęcza, którą macie nie wiedzieć czemu sześcikolorową, w końcu obróci się przeciwko waszym zboczeniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta.. Rose Wartburg von Trabant jest okazemurody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ci dwaj na banerze to nie są mężczyźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transwestyci, biseksi, geje z daleka od dzieciaków !!! Smigajcie z pomysłami do Berlina a u nas jak chcecie, to żyjcie ale spokojnie bez prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDAŁY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy była komuna nie było żadnego kościoła na wsi i było ok a teraz zamiast komunistów sami staży katolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem dwie lesby i byly to najbardziej wredne i obrzydliwe kreatury jakie spotkalem w zyciu; homo to ludzie wulgarni, agresywni (oczywiscie tylko wtedy kiedy maja "plecy" bo to smierdzace tchorze) z sianem we lbach; tylko udaja takich pokojowych i tolerancujnych bo to czesc manipulacji jaka funduja spoleczenstwom zachodonim a ciemnota sie na te tanie chwyty nabiera a pozniej g...o ma juz do powiedzenia bo homo i feminazistki maja ogromne wplywy wszedzie.
 Ty bajkopisarzu. Nie szkoda ci czasu takie pierdół wypisywać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że ktos zdjął te banery poniewaz zostaly tak umieszczone że zasłaniały kierowcom jadącym od strony helikoptera przejscie dla pieszych gdzie jest tez przejazd dla rowerów i stwarzały zagrożenie
 dokładnie, przechodziłam przez przejście gdy jeszcze stały i kierowca z jednego pasa musiał ostro chamować - chyba naprawdę mnie nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest właścicielem tych banerów? czemu nie podają nazwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to jednak stan umysłu inność i tolerancja to zupełnie obce pojęcia jednak to dalej głęboka prowincja i flancowani miastowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno ukradł go jakis lubelak bo tam żyją same geje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyłem żeby ktoś piętnował tutaj ludzi o odmiennej orientacji. Za to ja i moja rodzina jesteśmy skazywani na propagowanie tych wszystkich odmienności. Gdzie są moje prawa? Do tych co piszą o Świdniku i stanie umysłu. Jesteście prostakami nie mającymi nic sensownego do powiedzenia stąd ten wasz barani tekst. Mieszkałem w Lublinie, przeprowadziłem się do Świdnika i bardzo sobie to chwalę. Cisza, spokój, wszędzie blisko, brak zgiełku. Nawet Straż Miejska ma bardziej ludzką twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nie maj sie czym zajmować, Swidnik to nie wieś na wsi mieszkają bardzo porządni ludzie a to jest chyba ciemnogród gdzie mieszka ciemny i nawiedzony lud , nikt normalny nie stawia takich banerow to jacys chyba nawiedzenicy a ten lubelak ktory przeprowadzil sie do ciemnogrodu to chyba z czechowa czyli hamburga dalej nie ma co pisać ciemnogrod i wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za takie miasto...O ile to można nazwać miastem, to tylko wiejska żenada. W***anie się w czyjeś życie jest takim samym dnem jak ta wioska pisowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...