Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto będzie rządził Świdnikiem? Ruszyła karuzela z nazwiskami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2018 r. o 17:17 Powrót do artykułu
a Kukizy mają kandydata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Świdnik przyłączą do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dr Paweł Janulewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ddd Nigdy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jakson o basenach ani widu ani slychu.. Umowa o budowe Kusocinskiego nadal nie podpisana.. itp i td. Ech, moze czas juz oddac wladze ludziom majacym wiecej energii i odwazniej podchodzacym do tematow inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Osina będzie najlepszy. Reszta to fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Świdnik na burmistrza będziemy za tobą startuj i wygraj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdmik przez ostatnie lata został w tyle na tle imnych miast. Burmistrzem powinna zostac osoba ktora postawi to miasto na nogi, potrzebne duze inwestycje zostalo jeszcze troche pieniędzy unijnych najwyzszy czas zaczac z mich korzystac. Moze uda sie wreszcie odpoliytycznic to miasto ale wszystko zalezy od mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancu nigdy nie będzie odpolitycznienia tego miasta. Zarówno w przypadku Burmistrza jak i Rady Miasta. Dalej o wynikach wyborów decydują emeryci którzy chodzą do urny w sposób bardzo zorganizowany głosując na Waldka czy Staszka z którym strajkowali w 80 latach. Młodzi olewają temat widząc wzajemne opluwanie się jadem przez przeciwstawne obozy - szczególnie widać to we wpisach młodych przedstawicieli zwaśnionych stron. Nie ma szans na bezpartyjną samorządność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Waldemar Białowąs to jedyny burmistrz który gwarantuje rozwój Świdnika. Pozostali kandydaci śmiechu warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj! Wynik wyborów w Świdniku nie jest trudny do przewidzenia. Wygra zdecydowanie obecnie sprawująca władzę opcja. Niewiadomą jest tylko czy uzyska więcej czy mniej mandatów niż obecnie. Ba - posunę się jeszcze do dalszych prognoz - w Świdniku ta opcja będzie wygrywać nawet wtedy gdy w kraju PIS przegra wybory parlamentarne. Tak będzie czy się komuś podoba czy nie. W Świdniku są takie preferencje wyborcze a opozycja nie ma żadnych poważnych i godnych zaufania kandydatów na burmistrza. Chcę tez dodać, ze absolutnie nie jestem zwolennikiem ekipy sprawującej władzę ale nie widzę dla niej żadnej poważnej alternatywy podobnie jak wielu moich znajomych nie zaangażowanych politycznie a bacznie obserwujących bieżące zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze by było, by władzę objął wreszcie ktoś, kto po prostu zadba o rozwój - o miejsca pracy i o budowę dróg - Świdnik ma chyba najwięcej w regionie dróg piaszczystych .... w kółko remontuje się stare nawierzchnie, a nie kładzie nowych - w górę wyszyńskiego po obu stronach sam piach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wajs Moze i tak bylo do tej pory ze ludzie glosowali bo ktos strajkował choć Ci ktorzy faktycznie uczestniczyli w strajkach dzisiaj nie chcą o tym mówić bo na ich plecach bardziej sprytni którzy w tym czasie niczym sie nie zasłużyli zaczeli sie na tym ogniu ogrzewać. Smutne jest to ze wielu członków pzpr nagle stali sie wielce prawicowi wykorzystujac koniunkture. Ale w ostatnim czasie widac i slychac potrzebę zmiany. Ludzie zniesmaczeni obiecanym przetargiem, brak rozwoju miasta, jezdzimy i widzimy jak podobnej wielkosci miasta wygladaja w innych czesciach kraju. Ludzie mowia o potrzebie zmiany bo to co jest do tej pory czyli minimalizn juz nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swid ludzie mogą sobie mówić a jak przychodzi żeby głosować to nie mam czasu, albo co mój głos zmieni. A później 4 lata narzekania na budynek nowego urzędu. Poza tym nie ma żadnej alternatywy - opozycja rządzi w powiecie i przyznaj szczerze chciałbyś takiej zmiany? Nie ma trzeciej opcji więc teraz to wybór pomiędzy dżumą a cholerą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina to szczęściarz, dzisiaj otwiera szampana, że ktoś o nim pamięta i prasa pod uwagę wzięła WOW po prostu ale wiadomo tchórz z niego i wie, że przegra, a kasę trzeba będzie i tak na kampanie wydać, dopóki Waldemar Jakson będzie startował dopóty Osina nie wystartuje, bo się potem z przegranej psychicznie nie wygrzebie, a i tak wiadomo emocjonalnie rozjechany jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Pani redaktor ile pani wzięła za ten artkuł, bo moje przypuszczenia są takie, że to nie jest bezstronny tekst a słyszałem, że takie teksty się po prostu kupuje do widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina zapłacił żeby mieć fotkę w dzienniku hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowałbym na tego młodego ale jest z PSL i dlatego nie mogę. Przykro mi. Przynależnośc do tej partii dyskwalifikuje!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do locke Powiat nieźle sobie radzi wiec jest jakas nadzieja dla tego miasta, przynajmniej jest to lepsza alternatywa widac to po inwestycjach ktore robia. I wlasnie o tym ludzie mowia tego nie da sie nue zauwazyc wiec nie zgodzę sie ze nie ma alternatywy, choc osobiscie wolalbym burmistrza fachowca jak to jest w wielu miastach w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...