Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe jak to wygląda z prawnego punktu widzenia. Czy tak można komuś latać koło domu jakimś dronem. Są jakieś wykładnie tego problemu? Bo za chwilę to ci do chałupy przez komin wlecą i pod pierzynę zajrzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie truj innych to o swoją pierzynę nie będziesz się musiał martwić "obrońco wolności".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to wygląda z prawnego punktu widzenia. Czy tak można komuś latać koło domu jakimś dronem. Są jakieś wykładnie tego problemu? Bo za chwilę to ci do chałupy przez komin wlecą i pod pierzynę zajrzą...
 Po yo wymyślono broń, by się bronić. Odstrzelić chwasta i będzie wtedy, inspektor szukał części, bo niektóre nadadzą się na rec. Można też gałęzią pacnąć, to nie śmigłowiec LPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie True, ja nawet pieca nie mam żeby coś w nim spalić! To jest problem GRANIC inwigilowania, problem czy można wątpliwymi etycznie sposobami działać w dobrym celu - jednym słowem - Czy zło może służyć dobru?! Ale pan tego problemu nie dostrzega niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja u siebie wstawiłem cienkie druty przy kominie niech podaruje sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czym się martwisz jak nie masz pieca? "Wolnością" tych którzy trują innych w tym Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł jechać ze śmierdziuchami. Po 5 tys kary to może się oduczą gó..nozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszna sprawa , drony . Dym był i będzie bo przez wieki palono w piecach . Odnośnie palenia plastikiem to racja . Zajmijcie się tym co jecie , tam dopiero jest ogromna trucizna . Woda w kranie i w butelce zawiera fluor , ten sam jest w trutce na szczury . Nawet szynka ma pół tablicy Mendelejewa . Po tym farszu oddychanie tym powietrzem co jest to mały problem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie True, cała rzecz polega na tym żeby osiągnąć cel (czyste powietrze) w sposób który nie narusza wolności osobistej (nawet potencjalnych trucicieli) ani nie naraża ich, ich rodzin i majątku na niebezpieczeństwo. Osobiście uważam że CEL NIE USPRAWIEDLIWIA ŚRODKÓW. Ale odnoszę wrażenie że Pański prosty pomyślunek nie ogarnia takich subtelności. A zatem dalsza dyskusja nie będzie owocna. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł jechać ze śmierdziuchami. Po 5 tys kary to może się oduczą gó..nozjady.
 Po 5 tys. dać zarobić, wtedy będzie kulturka yynteligencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wleci na moją posesję to go zestrzelę z procy i tyle cwaniaki zdziałają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ZESTRZELIĆ tego Drona ? I co Wtedy będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ZESTRZELIĆ tego Drona ? I co Wtedy będzie?
 Z prawnego punktu widzenia przestrzeń powietrzna nad Twoim domem jest publiczna (a nie twoja), zestrzelenie drona jest traktowane jak zestrzelenie każdego innego statku powietrznego, kary są za to na tyle surowe że chyba bardziej opłaca się nie palić śmieciami w piecach ale wybór jak zawsze należy do Ciebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze brać sie za śmierdzi dupy tak samo im i z mord śmierdzi a te cwaniaki co tak ostro piszą ze zestrzela drona powinny odpowiadać za czynna napaść na funkcjonariuszy na służbie z niebezpiecznym narzedziem , puste debilontka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA w stanie Texas za zestrzelenie drona gość dostał 15 lat za zestrzelenie statku powietrznego. To była najniższa kara jaką mógł dostać za akt terrorystyczny, bo tak to potraktował sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smrodziarzy namierzą, a i na goło babe popatrzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość prosi się też o drona dla SM. Tryb pilny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile straż miejska nałożyła mandatów przy uzyciu drona? A ile płacą firmie za wypozyczenie drona i jego obsługę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tylko tym nieudacznikom potrzebny jest dron- kolejna kosztowna zabawka. Zlikwidować straż miejską natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W który punkt strzelać aby był skutek w postaci drona na ziemi. Mam wiatrówkę specjalnie do tego celu aby jacyś idioci nie inwigilowali mojej rodziny. Zgodnie z zasadą ,,mój dom moja twierdzą,,. Żaden przepis w Polsce nie pozwala podglądać innych osób i legalnie można strzelać do drinków jeśli lata nad twoim domem. A co do powietrza to poczytajcie sobie o chemitrails i nie piszcie głupot że ogrzewanie domu piecem jest szkodliwe dla środowiska bo ludzie używają ognia od tysięcy lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...