Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

La Grande Cité ma stanąć na wyremontowanym skwerze

Utworzony przez tatuch ontemplated, 26 maja 2013 r. o 15:36 Powrót do artykułu
ta " rzeźba " nie jest żadnym wartościowym obiektem, więc dziwię się temu pietyzmowi niemal, z jakim podchodzą do niej niektóre osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym skwerz obecnie przesiadują bezdomni.Robią to od kilku lat ale miasto nie widzi problemu.Nic się nie zmieni.Tylko pomnik stanie.Będą mieli ładniejsze widoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta "rzeźba" pochodzi z 2001 roku więc z przed 12 lat. Nie piszcie więc że stoi tam już kilkadziesiąt lat a kilkanaście. A co do samej rzeźby: mi osobiście przypomina to zespawane ze sobą tłumiki samochodowe. No ale cóz, jakie miasto taki pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi rzeźba.A muszla koncertowa stoi za muszlą klozetową. To jest dopiero swidnickie myslenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie to zupka chińska,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkadziesiąt lat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś nas, mieszkańców zapytał czy chcemy taką rzeźbę, co szpeci miasto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym to do bułgara wywiózł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...