Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotniskowe sarny czekają na wyrok

Utworzony przez LAS, 24 stycznia 2021 r. o 22:09 Powrót do artykułu
Praca zdalna, samochody elektryczne, telefony osobiste z aplikacjami umożliwiającymi nawigację, komunikację głosową, wideokonferencje, oglądanie TV, czy innych takich, możliwość zakupów w różnych częściach świata bez wychodzenia z domu, drony przenoszące informacje, towary i broń masowego rażenia, a oni w XXI wieku chcą rozwiązywać podstawowe problemy, jak w erze kamienia łupanego. Chwilami należałoby się zastanowić, kto wybiera takich dyrektorów, marszałków i prezesów, którzy zachowują się gorzej niż człowiek przedpotopowy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzał tylu zwierząt tylko dlatego, że najpierw zabrało im się teren do życia, a teraz nie potrafią sobie poradzić z zabezpieczeniem tego terenu? Zapewne jak nie dostaną zgody na wystrzelanie saren to je czymś wytrują. Największym złem tego świata był i jest człowiek. Jeśli chodzi o radzenie sobie ze zwierzętami to zawsze ma tylko jeden pomysł - ZABIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilami należałoby się zastanowić, kto wybiera takich dyrektorów, marszałków i prezesów, którzy zachowują się gorzej niż człowiek przedpotopowy?!
Do ostatniej kropli piany z pyska...Już Einstein przewidział, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota. Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. Lecz się na nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam formalny wniosek: Odstrzelić wnioskodawcę odstrzału saren. Wnisek drugi. Zatrudnić ochroniarzy w własnymi psami stosownej rasy i wielkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelić nieudaczników,którzy nie potrafią w normalny sposób rozwiązać sprawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to takie proste: ******hodowlany.pl/i1758_Ultradzwiekowy_odstraszacz_dzikow_kun_lisow_saren_i_jeleni.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, oczekuję, że głosowanie radnych sejmiku będzie jawne a dziennikarze ,,Dziennika Wschodniego" podadzą nazwiska bo jest spore zainteresowanie sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale z powodu braku naturalnych wrogów w lasach jest po prostu za dużo zwierzyny. Odstrzał jest niezbędny, choćby dla Naszego wszystkich bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...