Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LOTY Z LUBLINA?

Utworzony przez ŁUKASZ SIKORA, 18 sierpnia 2011 r. o 12:11
DRODZY LUBELACY PRAGNĘ WAS POINFORMOWAĆ O TYM ŻE WASZE LOTNISKO BĘDZIE TYLKO I WYŁACZNIE LOTNISKIEM CARGO TAKI STATUS OTRZYMAŁO ONO KILKA MIESIĘCY TEMU OD URZEDU LOTNICTWA CYWILNEGO I TAKIE POZOSTANIE . NIESTETY ZAWARZYŁO NA TYM GŁOWNIE KILKA FAKTÓW PO PIERWSZE LICZNE UCHYBIENIA W BUDOWIE,, TERMINALA,, KTORY OKAZAL SIĘ TYLKO I WYŁACZNIE HOTELEM DLA ZAŁÓG SAMOLOTÓW TRANSPORTOWYCH PO DRUGIE W KWADRACIE DĘBLIN ŚWIDNIK PONIATOWA RADOM DĘBLIN JEST STREFA MILITARNA I DOŚĆ CZĘSTO LATAJĄ TAM SAMOLOTY I ŚMIGŁOWCE WOJSKOWE PO TRZECIE JAK JUŻ WIELOKROTNIE BYŁO WSPOMINANE ULC NIE ZGODZIŁ SIĘ NA POWSTANIE PORTU LOTNICZEGO ZE WZGLĘDU NA FABRYKĘ ŚMIGŁOWCOW < TO TAK JAKBY MIELEC CHCIAŁ NA SIŁĘ WALCZYĆ O BYCIE LOTNISKIEM PASAŻERSKIM> PRZECIEZ NIKT NIE DA WAM GWARANCJI ŻE JAKIŚ ,, WIATRAK,, NIE SPADNIE JNA TERMINAL BĄDŹ W OKOLICY I NIE POZABIJA LUDZI- WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA PO CZWARTE JAK MOŻNA WYTYCZYC ŚCIEŻKE PODEJŚCIA DO LĄDOWANIA NAD LUBLINEM NA WYSOKOŚCI ZALEDWIE OKOŁO PODKRESLAM OKOŁO 100 M I TO JESZCZE NAD JEGO CENTRUM strefa oczekiwania tzw holding równiez w okolicy osiedla czechow i to nie wiele wyżej bo na wysokości 200m nad ziemią?!?TOZ TO JEST SAMOBÓJSTWO C0O DO PASAZERÓW NIESTETY I TAK LUBELACY , UKRAIŃCY SŁOWACY, CZESI, OGÓLNIE PRAWIE CAŁA ŚCIANA WSCHODNIA I NASI SĄSIEDZI WOLĄ RZESZÓW CZAS PRZYWYKNĄĆ DO TEGO ZE W WASZYM MIESCIE NIE BĘDZIE LOTNISKA PONIEWAZ NIE MA NA TO WARUNKOW / NO MOŻE TYLKO I WYŁĄCZNIE BĘDZIE LOTNISKO NA 2 SAMOLOTY CARGO TYGODNIOWO ORAZ AEROKLUBOWE NIGDZIE NA SWIECIE NIE MA TAKICH CYRKÓW JAK Z WAMI DRODZY LUBELACY ZATEM NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z MIĘDZYNARODOWEGO PORTU LOTNICZEGO RZESzÓW JASIONKA POZDRAWIAM ŁUKASZ SIKORA RZECZNIK PRASOWY MPL RZESZÓW JASIONKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czwarte wyłącz Caps Lock jak masz zamiar coś napisać lub zdejm łaskawie swój paluch z Shift'a bo twoich wypocin nie da się normalnie czytać. Chamstwo i brak kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Sikora, nie kompromituj się pan ! jak pozostałe pana kompetencje podobne są do umiejętności poprawnego posługiwania się językiem ojczystym , to ja dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sikora... czy też raczej panie podszywający się (choćby ze względu na to co tu jest powiedziane przez Pana Sikorę o lotnisku Lubelskim http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/27-rzeszow_jasionka_eprz_rze/32815-lukasz_sikora_gosciem_lotnictwo_net_pl.html ). Co za bzdury Pan piszesz. Po pierwsze jakie uchybienia w budowie terminala skoro nawet nie ruszyła ta budowa? Po drugie jest w Polsce na przykład takie miasto jak Poznań i funkcjonują tam dwa lotniska Ławica i Krzesiny. Zadanie dla Pana to dowiedzieć się które jest wojskowe (bo chyba Pan nie wie) i dlaczego ULC nie widzi w tym problemu (choć samoloty cywilne bardzo często przelatują w pobliżu lotniska wojskowego i nawet kilka razy omyłkowo na nim lądowały)? Po trzecie. W warszawie mamy takie lotnisko Okęcie. Nie wiem czy pan słyszał. Zakładam że na pewno nie słyszał Pan o zakładach lotniczych EADS Warszawa Okęcie, ani o Instytucie lotnictwa. Co prawa ostatnio nie wypuszczają dużo sprzętu, co nie zmienia faktu że nadal funkcjonują. Nie bardzo wiem skąd ten lęk że śmigłowiec spadnie, a tym bardziej trafi w terminal (skoro nie zdarzyło się to chyba ani razu). Nie boicie się w Rzeszowie pilotów i samolotów OKLu (Politechniki Rzeszowskiej, który to ośrodek znajduje się na lotnisku w Jasionce)? W każdym razie miasto (nad którym śmigłowce regularnie latają) mogło zostać wybudowane to tym bardziej terminal. Jest wiele lotnisk pasażerskich przy których znajdują się wytwórnie statków latających i jakoś nit nie widzi w tym problemu. Ścieżka schodzenia do lądowania jeśli dobrze pamiętam przechodzi mniej więcej nad Dziesiątą w Lublinie czyli nie nad centrum, jak ma to miejsce np w Poznaniu (z jednego kierunku zupełnie nad centrum) i na pewno nad mniej zamieszkałymi rejonami niż przelatują samoloty lądujące na Okęciu. Nikt by w życiu nie zgodził się na to żeby samoloty przechodziły na 100m w takiej odległości od pasa i nad takim terenem. Jeśli dobrze pamiętam to mniej więcej ścieżki schodzenia wynoszą jakieś 3 stopnie zatem samoloty będą na pewno wyżej przelatując nad Lublinem. O holdingu się nie wypowiem bo nie widziałem żadnych informacji na ten temat ale sądzę że jest to informacja podobnej klasy co poprzednie. Czy inni wolą Rzeszów to się jeszcze okaże. Skąd Pan wie takie rzeczy skoro tu lotniska jeszcze nie ma? Czy przewoźnicy się pojawią to się okaże, ale na pewno nie będzie miała z tym nic wspólnego lokalizacja. Lotniska są budowane w zdecydowanie trudniej położnych miejscach na świecie. Samo położenie Okęcia mówi za siebie. Zapraszam więc Pana do przedstawienia stosownych dokumentów dotyczących tego co Pan napisał. Nie jestem specjalistą w temacie budowy lotnisk, ale co nieco wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE RZECZNIK, ZAWARZYC TO ZAGOTOWAC. NIE ROZUMIEM WYPOWIEDZI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.