Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Ktoś wygrał 1 mln zł w Lotto Plus. Już wiadomo gdzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2018 r. o 12:14 Powrót do artykułu
I po co pisać kto, gdzie, w jakim mieście? Jakby to była Warszawa, to nic by się nie wydarzyło, ale skoro chodzi o Świdnik, to jest to mała społeczność. Zaraz zacznie się ustalanie imienne przez "półświatek" kto to zgarnął i czy nie da się go jakoś "oskubać". Zajmijcie się złodziejami kradnącymi grube miliony. Zostawcie ludzi, do których los się uśmiechnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki milioner? 10% podatku od razu skasują i zostaje 900 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to wygrał niejaki Wałesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle moglbym wygrać. Za mało żeby zglupiec, wystarczająco na bezpieczne życie po podwyżkach prądu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupotą jest podawanie nawet przyblżonego położenia miejsca obstawienia,to narażać człowieka na niebezpieczeństwo.Mało jest lumpów z małym rozumkiem a wielką chęcią posiadania kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam sie artur mieszkam w swidniku przy kosynierow, nikogo sie nie boje, to ja zgarnąłem milion i to ja tluke babe ci sobota, moje dzieci rządzą w szkole i codzien jectam woze swoim bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z PiS był w Świdniku w tym czasie. Wszyscy wiedzą że lotto w Polsce jest ustawione. 900 tyś to nie milion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam sie artur mieszkam w swidniku przy kosynierow, nikogo sie nie boje, to ja zgarnąłem milion i to ja tluke babe ci sobota, moje dzieci rządzą w szkole  i codzien jectam woze swoim bmw
 Nie boisz, nie boisz.. Nawet pyton (g) kolegi ci nie straszny!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze podajcie jego nazwisko zeby latwiej bandyci mogli go oskubac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa domu 700, i zostało już tylko 300 na dobre auto. Taki to milion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo teraz może zaszaleć. Mój znajomy w automatach na Kijowskiej w stolicy wygrał ale to nie była tak okrągła sumka jak w Lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...