Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Szła z płaczącym dzieckiem przez pole kukurydzy i cmentarz. Potem wrzuciła je do rzeki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2018 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Teraz taką też wrzucić do głębokiej wody bez możliwości wypłynięcia,dla takich szkoda nawet miejsca w więzieniu i utrzymywania na koszt podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej zrzec się praw i oddać do adopcji ??? Najprostrze wyjscie z sytuacji. Dziecko będzie miało kochających rodziców a biologiczna matka czyste sumienie że nie zabiła. Ludzie latami starają się o dzieci A tu taka ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to głupia ździra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie co zrobiła pseudo matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna,jakim mozna byc samlubem,ze zabija sie swoje dziecko!!! To nawet za komuny, kiedy panna z dzieckiem byla npietnowana to teraz mila tysiace opcjii, jak nie chciala opiekowac sie corka, mogla oddac do adopcjii, mogla zrzec sie co do opieki nad malenstwem, jest tyle mozliwosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowała pedagogikę specjalną. Jak widać natym przykładzie wykształcenie nie zawsze przysparza rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szmata!!! Jak tak można, nie ma wyroku dla tego potwora chyba ze kara śmierci, w męczarniach!!! Ja jestem kobieta która przez lata starała się o dziecko wszelkimi sposobami a teraz staramy się o adopcje wiec nie jestem w stanie nawet określić tego vi bym zrobiła tej Szmacie jakby stanęła przede mną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielki, wielki dramat. Szkoda dziecka i jego matki. Tak jego matki, bo pewnie miała problemy z psychiką, ale nikt tego nie zauważył.  Swoją drogą to źle świadczy o uczelni, na której studiowała. Nie osądzajcie jej zbyt pochopnie, bo sami nawet nie wiecie do czego możecie się posunąć. Człowiek nie zawsze może zapanować nad swoim umysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szmata!!!  Jak tak można, nie ma wyroku dla tego potwora chyba ze kara śmierci, w męczarniach!!!  Ja jestem kobieta która przez lata starała się o dziecko wszelkimi sposobami a teraz staramy się o adopcje wiec nie jestem w stanie nawet określić tego vi bym zrobiła tej Szmacie jakby stanęła przede mną.
 nie sadzcie, abyscie nie byli sadzeni.... Tobie zycze wiecej milosierdzia,  a sprawczyni oby Bog rsczyl wybaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ***sko wiedziala co robi tylko nie pomyslala z policja.takie uczone trzeba tepic od zarodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niby wykształcona a rozumu zero inni by wszystko oddali by mieć dziecko czy chowają w biedzie ale kochają.. Ie mogę tego pojąć w żaden sposób.. Jak można być tak okrutnym i decydować o czyimś życiu.. Jak by niemogła podrzucić do okna życia.. I nie wieże że partner nie wiedział..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać kamienie do nóg - i wrzucić do rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara smierci,publiczne egzekucję stryczek na rynku miejskim. Każdy zwyrodnialec i psychopata jak ta marna namiastka człowieka z artykułu dostali by prawdziwa sprawiedliwość. Ale nie, kraj czarnych w sukienkach i pseudokatolikow ślepo im wierzących przecież nie pozwoli zabić człowieka...Jeśli nie kara smierci to można by upierdzielic łapy i posadzić na rowerze z dynamo żeby prąd produkowała do końca życia żywiąc się przez rurkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co taką szmatę karmić dożywotnio TAK SAMO ZABIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci dla takich ludzi.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur...e zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej mowić o samej kobiecie. Że zła, że pozbawiona rozumu, że psychiczna i najgorsza możliwa. A co z tym partnerem!?!?!?!?! On niewinny?!?!?!?! Może wyparł się i dziewczyna załamała się, a może zmusił ją do czegoś i ta nie wiedziała co zrobić?!?!? Przecież kilka razy szukała możliwości "aborcji". Dlaczego mimo xxi wieku cały czas wszystko zaczyna się i kończy na kobiecej odpowiedzialności!?!!? (nie chodzi mi o pozbawienie kobiet głosu do własnego ciała, ale raczej o współodpowiedzialność męską. Bo skoro potrafi facet "włożyć", to potem powinien "wyłożyć na stół" wsparcie pod każdym względem, nie tylko materialne. A jak go nie stać na empatie, to płacić za psychologa, aby kobieta mogła godnie przygotować się do ważnej roli + materialnie, bo niestety ale ma 2 lata wyjęte z życiorysu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli szukała sposób na poronienie to nie było działanie nieprzemyślane. Zrobiła to świadomie. Uprała pościel i t.d Okrutna, bezwartościowa osoba. Jakie można tu szukać usprawiedliwienie. Ludzie! Jak ktoś kota, czy psa krzywdzi to szkoda, a tu maleństwo i to zdrowe. Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebał bym sukę , tyle w temacie szmaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz nie zbadał leki przepisał polska służba zdrowia brawo on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...