Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: To miasto da 1000 zł co roku na każde dziecko. Jest jednak warunek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
świdnik to moje miasto i jestem z tego dumny. wróciłem tu po kilku latach w Warszawie i choć - wiadomo - przeskok ogromny, to jednak jestem zadowolony z tego jak tutaj wszystko wygląda. władze podjęły w kilku ostatnich latach sporo dobrych decyzji i to cieszy. dla krytyków Jaksona i szanownych sąsiadów z Lublina dodam - nie pracuję w UM ani w powiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jednak pracujesz...bo prawda jest taka, że miasto jest o kilka dziesięcioleci zapóźnione jeśli chodzi o budowę dróg a w urzędzie beton urzędniczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość: to prawda, jeżeli chodzi o drogi jest wiele do zrobienia. co do pracy - na pewno jestem zatrudniony w sektorze prywatnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedźcie pisowcom ze Świdnika żeby częściej kosili trawniki bo tak zarosły, że nie da się wyjechać z bocznych uliczek. Przy meczetach wykoszone, a reszta już nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast polepszyć ekonomię Polski lepiej roz***ić pożyczki od Niemiec na bombelki. Kocham ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progra maciora plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progra maciora plus.
 O widzę że gej z lgbt i szlak trafia że nie skorzysta??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedźcie pisowcom ze Świdnika żeby częściej kosili trawniki bo tak zarosły, że nie da się wyjechać z bocznych uliczek. Przy meczetach wykoszone, a reszta już nie!
 Jak by to były meczety to byś tak nie pisał bo byś się obsrał że cię znajdą cwaniaku biesz sekator i do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak miasto jakieś darmowe nowoczesne szepionki opłaciło wszystkim noworotkom, a nie pomagają wybrańców. Czy wg władze inne dzieci nie zasługują na pomoc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik to obecnie przeludniona mentalna wiocha. Placenie wiesniakom za robienie nastepnych zastepow wiesniakow to absurd i patologizacja spoleczenstwa. Ktos na ta "pomoc" musi zapracowac a z praca i placa w regionie Swidnika cieniutko. PS: i nie wyjezdzac mi tutaj, ze jestesm "kewakiem" itp bo to nie jest prawda - prawda jest taka, ze wszelki socjal typu 500+ to program socjalistyczny i bolszewicki, a PiS to katobolszewia, ktory zadluzyl panstwo niemilosiernie i juz nidlugo sprzeda Polske usraelowi (albo juz sprzedal), bedziecie mieli Polin a nie Polske;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...