Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie wróccie do meritum sprawy, Przeciez ten spór jest o co innego.

Utworzony przez turbo1, 5 stycznia 2009 r. o 08:57
Witam forumowiczów bardzo serdecznie. Chciabym zwrócic państwa uwagę na meritum sprawy. czyli to , że spór toczy sie nie oto aby w gminie byla dobra opieka zdrowotna. ale o to kto ma mmiec wladze w gminie Obecnie sytuacja wyglada tak. ze: w lutym bedzie referendum i zdecydujemy jeszce raz kogo wybrac, ale pamiętajcie dlaczego wybraliscie tego wójta w poprzednich wyborach. dlaczego tak naprawde chcecie go dwolac?? bo sie was nieslucha ?- a co to by by za wójt co by kazda decyzje konsultowal z mieszkancami- d*** nie wójt. bo nie będziecie mieli opieki zdrowotnej? bzdura , bo doskonale panstwo wie\ce jak w sąsiednich Piaskach to dobrze funkcjonuje bo temu nie dacie lapówki- i tu sie zgodze. Pan wójt tyo gośc z zasadami bo nie jest z PSl-u?- it u sie równiez zgodze - Pan wójt jest z zasadami Ps. Boicie sie zyc normalnie i koncentrujkąc swoja energiew dobra stronę, a nie jak dotychczas na rozbijaniu . Rozbic to trzeba ale ukad skladający sie z Dyrektora Banku, GS, i Osrodka zdrowia. Jako katolik mam nadzieje że uda sie nieangażowac w to kościola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram , ale uważam że spór jest jeszcze bardziej zlozony, amainowicie rodzice chcą swoim dzieciom zapewnic byt, a Ci niestety nic nie potrafią i musza sie zalapać tu i tam. bo na medycynie juz mnie niechca a weterynaroia to juz nieto, a byc dzieckiem wójta to ja jestem ktoś. Kamil dorozynski chce zostac wójtem i dokonczyc hotel , który kolo policji stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE TO NIE PRAWDA ,ZE JESTEM KLAMCA JA TYLKO CHCIALEM SE COS WZIĄĆ, WYBUDOWAC HOTEL, PARE ZLOTY NA LEWO DLA SYNKA- BO GO KOCHAM I PARE ZLOTY DLA SYNKA MARII BO GO TEZ KOCHAM BO MU SIE KOCHAMY WSZYSCY JAK JEDNA RODZINA. I TO TA RODZINA BEDZIE RZĄDZIĆ, POZDRAIWAM WAS CIULE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDRYCZEK napisał:
LUDZIE TO NIE PRAWDA ,ZE JESTEM KLAMCA JA TYLKO CHCIALEM SE COS WZIĄĆ, WYBUDOWAC HOTEL, PARE ZLOTY NA LEWO DLA SYNKA- BO GO KOCHAM I PARE ZLOTY DLA SYNKA MARII BO GO TEZ KOCHAM BO MU SIE KOCHAMY WSZYSCY JAK JEDNA RODZINA. I TO TA RODZINA BEDZIE RZĄDZIĆ, POZDRAIWAM WAS CIULE
DOBRE POZDRAWIAM TATO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...