Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maszyny ze Świdnika na kieleckich targach zbrojeniowych (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2017 r. o 19:02 Powrót do artykułu
To ile ich tam miało być ? 52 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko przypomnę wypowiedź MON: ""Właśnie przed chwilą, gdy wchodziłem, powiedziano mi, że najpóźniej będzie to marzec tego roku, co oznacza następny miesiąc opóźnienia" – odpowiedział szef MON." Według kalendarza mamy już wrzesień :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nie chodzi o helikoptery, tylko o pracowników PZL czyli maszyny do głosowania na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
berczyński i tak was wykończy. Nie będzie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska miernota i tak wszystko wykończy. Mielibyśmy 52 nowe śmigłowce. Nie mamy nic. Gadki bez pokrycia, że w grudniu, marcu, mamy wrzesień i nic... a i tak cały świdnik zagłosuje na te miernoty z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam maszyny ,antek by striptiz zrobił ,co wszyscy by odnotowali z zadowoleniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież przy pierwszym przetargu wojsko też wiedziało co chce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta młodzież z klas wojskowych to chyba robi za tłum na tych targach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym włoskim burdelu i syfie termin przekazania tak dużego i skomplikowanego śmigłowca to na moją wiedzę to ok 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idzta w Pisdu z ta propaganda sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten śmigłowiec to kolos Świetnie że AW101 jest na targach Może wreszcie się do niego przekonają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten lata czy to też atrapa jak ostatnie pojazdy z ursusa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przyznaje że wygląda niesamowicie I nie rozumiem o co tyle krzyku że lepsze były caracale. Ten śmigłowiec miażdży konkurencje Na 100% ma lepszą ładowność i osiągi a to jest ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten śmigłowiec to najlepsze rozwiązanie dla naszego kraju Szybka wymiana MODUŁÓW i już z combat/sar mamy tylko sar Myślę że podobna sprawa tyczy się innych wersji Może to być śmigłowiec uniwersalny To chyba lepiej jeden śmiglak niż 6 różnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadać i zachwalać to można A jak przyjdzie do konkretów to MON obudzi się z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że MON nie ma powodów do rezygnacji z tego zakupu To też jest kwestia tego iż na śmigłowce czekamy już bardzo długo Myślę że AW101 zacznie latać w naszej ARMII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośnicy C za chwile będą krzyczeć że jest drogo. To ja zadam wam pytanie kupowanie 50 caracali i remontowanie ich z tytułu przekładni międzyplanetarnych które zostały w nim na 100% zamontowane z Pumy ma sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest że Francja już przeginała z tym śmigłowcem 70sz za mniejszą cenę Po czym 50sz za tak wysoką Po zerwaniu kontraktu informacje że firma z Francji się sypie. Czyli mieli kalkulacje ile muszą zarobić by być na rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej pilnymi śmigłowcami są maszyny dla lotnictwa są maszyny dla MW Wyprodukowanie śmigłowca od podstaw to nie jest produkcja gwoździ. Zacznie latać w naszej armii ? Tylko kiedy to nastąpi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dlatego uważam że AW101 jest tym który spełnia potrzeby MW i mam nadzieję że MON rozstrzygnie kwestię zakupów może do tego 2018 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...