Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MED CLINIC

Utworzony przez Dana, 26 sierpnia 2018 r. o 19:25
JAK ZDROWIE WŁAŚCICIELA  MEDCLINIC słychać że coś mu dolega,czy wiecie co ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno poważny problem z błędnikiem , będzie się przewracał za pokutę po teściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał dotacje 2,3 miliona zł. z UE.po znajomości teścia .Odpowiednie służby powinny sprawić prawidłowość przyznania i celowość wykorzystania,po śmierci teścia i całej jego rodziny.Na forum pisali ludzie że w nocy wywoził sprzęt,a to niby w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uliczny krawężnik może tylko znać się gorzej na dotacjach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiecień to taki smutny miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że całe całe obsmarowywania zięcia pochodzi z jednego IP, że żródełko hazardu się urwało i ktoś próbuje odwrócić uwagę od prawdy. Ciekawe gdzie są zastawione obrazy, telefony, biżuteria i inne cenne przedmioty.....? Słyszałem, że panuje popłoch wśród hazardzistów co zrobić z trefnym towarem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi"dość" chciałam ci podziękować za wszystkie kontrole. Potwierdziły tylko, że to co mówisz jest nieprawdą i że jest to ośrodek najlepiej prowadzony z sercem dla pacjenta. Uzyskałeś odwrotny efekt. Każda kontrola wystawiła wzorową laurkę i zapisała się do ośrodka ;) Co do dotacji i wywożenia sprzętu .... ha ha ha - skąd wiesz, że one były na sprzęt. I dlatego wszyscy wiedzą że to co piszesz to bzdury. I nie powołuj się na swoje wpisy, że słyszałeś w internecie bo to żałosne.  Nie martw się jednak jak zakończą się te 3 śledztwa z urzędu to rodzina rozpocznie swoje z poszukiwaniem przedmiotów, dowodów osobistych i zastawionych pieniędzy, dziwnych umów i wpisów z jednego komputera. Jak pisze poprzednik - popłoch wśród hazardzistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...