Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie usuną figur z pomnika, ale zmienią napis. Przez ustawę dekomunizacyjną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2018 r. o 09:55 Powrót do artykułu
I dobrze. Precz z komuną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze juz niedlugo przyjdzie taki czas i pozmieniamy napisy na pomnikach smolenskich i Kaczynskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze że będą zmiany - nie ma co propagować skrajnie lewicowych systemów: komunizmu i narodowego socjalizmu (nazizmu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Panie Suski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNO CO UMIE OBECNA, GŁUPIA WŁADZA,TO ZWALAĆ POMNIKI ALBO ZMIENIAĆ NA NICH NAPISY!!PRZYJDZIE NIEDŁUGO CZAS,ŻE WAS ZWALIMY Z PIEDESTAŁU, DO CIUPY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest precz z zakłamywaniem historii. Będzie w końcu właściwy podpis - lech i jarosław - zbawiciele Wolski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!!! LEWACKI PŁATNY PZPROWSKI TROLL JUŻ OD 06:28 W ŚWIĘTO PAŃSTWOWE HEJTUJE PRAWICOWE KOMENTARZE !!! NAWET 60 HEJTÓW W CIĄGU KILKU MINUT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie na wybory samorządowe ! Tylko tak możemy zmienić nasze miasto Świdnik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to także miejsce spoczynku NIEZNANEGO żołnierza zabitego przez hitlerowców w 1939r jego grób znajdował się pod rosnącą grusza na przeciwko GS-u przy ul.Żwirki i Wigury ,Szczątki zostały przeniesione i znajdują się pod pomnikiem o którym mowa w artykule .jak widać zawścieczeni i nie mający takiej wiedzy potrafią podeptać wszystko,w IPN-ie mają wiedzę ale na potrzeby chwili aby lizać d,,,,,,, temu co za to płaci,A może IPN sprawdzi kim był ten wrześniowy bohater,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może ktoś powiedzieć czemu dwa miesiące po podpisaniu umowy na Kusocińskiego nie ma żadnych prac? miasto powinno zatem zerwać umowę z "najlepszą" firmą drogową KPRD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocny cytat: "Kim są Ci Świdnik Wspólna Sprawa?? Czy Sadło to syn funkcjonariusza 4 departamentu Służby Bezpieczeństwa Minsterstwa Spraw Wewnętrznych w PRLu (tego który zwalczał Kościół Katolicki) tego samgo co zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę? Czy to ten Osina wieczny totalny opozycjonista, nie ważne co robi Jackson i tak to trzeba skrytykować i opluć? Czy to ten sam Wilk nielegalny sekretarz powiatu za ponad 100 tys rocznie? A to ta sama Lipniowiecka, ładna blond buzia gotowa przeczytać na sesji wszystko co jej Osina przygotuje? Czy to oni tworzą Świdnik Wspólna Sprawa? Czy to prawda, że oni za nasze podatki tworzą Przegląd Świdnicki i LSW24 ukrywając się pod skrótami WTR, D.C itp?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, ze PiS to lewusu czystej wody tyle, ze fanatycznie katolickie; nabudujcie jeszcze wiecej pomnikow smolenskich no i moze waszych najblizszych przyjaciol - banderowcow;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skamlący komusie chyba już zapomnieli o rozdawaniu medali dla szefów Biedronki i podobnych gestach jak rządziła ich opcja. Kaczyński był prezydentem i szacunek mu się należny czy ktoś go lubił czy nie. A wasze jęki jak zwykle nie mają żadnych argumentów oprócz powtórnej chęci dorwania się do koryta. PIS taki... sra...i, itp. , itd.. W kółko to samo. Jak wygracie wy to co nam zaoferujecie??? Przez 2 kadencje nie potrafiliście nic. Na każdym kroku wychodziła tylko wasza prywata i nieudolność. Teraz jękami chcecie zdobyć aplauz??? I ja jako wyborca mam oddać na was głos. czy za te wasze KODy albo inne smrody? Jak narazie dla mnie PIS z obietnic wyborczych się wywiązał, a nawet zrobił dodatkowo kilka działań, którymi zyskał w moich oczach. A wy? Może dość skamlenia pod każdym artykułem. Nie wchodziłem na tą stronę bardzo długo ale widzę, że nawet jak będzie artykuł o locie na Marsa to i tak łajzy, które nic nie potrafią będą pod spodem pisały o PIS. Więc proszę tu nie trolić tylko wziąć się do pracy i zapracować na to żeby móc napisać sobie swój tekst na pomniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPiS to gó..o i rak toczacy ten kraj od dziesiecioleci. Śmierdziele i politykierzy, nawiedzeni partyjni agitatorzy i ciemny ludek, ktory daje sie jak te barany prowadzic na rzez. PS: PiS TO NIE JEST PRAWICOWA PARTIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...