Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy kierunek z lotniska w Świdniku. Pierwszy samolot już wystartował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Jeżeli Small Planet to na pewno nie odleciał punktualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójtowicz peowska marionetko co ty ***isz ogarnij się debilu do barcelony za taką cenę to sam sobie lataj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak lot ma göteborg (Szwecja) tyle ludzi z lubelskiego jest w tym mieście i muszą latać się Warszawy co osobiście dla mnie jest bardzo nie wygodne i zamiast z lotniska do domu mieć 40 km mam 300km ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Small Planet? Lublin - Burgas w czerwcu ubiegłego roku... Tylko 22 godziny 10 minut opóźnienia. Telefoniczna próba kontaktu z przewoźnikiem niemożliwa. By raczyli odpowiedzieć na maila, trzeba wysłać ich kilkadziesiąt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dojechać z Lublina na lotnisko. koło godz. 6-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jak dojechać z Lublina na lotnisko. koło godz. 6-7
 wpisz w google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma koszmarne ceny lotów. Bardzo drogie bilety odstraszają od lotniska. Bardziej opłaca się jechać do Warszawy czy Rzeszowa niż lecieć z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lot z Warszawy do Barcelony 399 zł Lot z Lublina do Barcelony 827. Drożyzna na lubelskim lotnisku jest straszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aszzzzz mnie skreca ze złosci jak czytam o tych nowch kierunkach !! zlikwidowali loty do Glasgow i znow trzeba sie tłuc z Wawy i to jeszcze po nocy. Moja noga na  tym lotniskuwięcej  nie stanie nawet do piep.... Burgas !!! Nie pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Katalonii to tylko mafia - niebezpiecznie jechać. Do tego brudo w Burgas to bym darmo niechciała. Do Żydów? Nie, dziękuję. Grecja? Pełno uchoćców. Kapletnie nie ma gdzie lecieć z tego zapyziałego lotniska. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źałosne !!! Nowe loty, kosztem innych które zostały zlikwidowane. Naprzykład Lublin- GLASGOW. To dopiero postępy Portu Lotniczego Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem odlecę z Wami do Heraklionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz Edynburg?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal, bilet ze Świdnika do Barcelony kosztuje 800zł a z Modlina 300zł, to jakaś paranoja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...