Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obława na czarnych nadrzewnych terrorystów. Miasto będzie walczyć z gawronami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 11:03 Powrót do artykułu
A kiedy podobna akcja zostanie przeprowadzona w Lublinie? I nie chodzi wyłącznie o gawrony lecz i o wszechobecne gołębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby pozbyć się gawronów na stałe z danej okolicy musieliby wyciąć wszystkie stare drzewa które im pasują na gniazdowanie. A tak problem za jakiś czas wróci i akcje trzeba wznawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszech obecne sroki, krzyczące w dzień i w nocy. Zawładnęły ptaki osiedlami, czas już coś z tym zrobić także w Lublinie. Brawo Świdnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka nie zna granic. Liczebność gawronów w skali całego kraju leci na łeb, na szyje a w Świdniku będziemy niszczyć gniazda, nie rozumiejąc jaką rolę ma ten gatunek w środowisku. Mam nadzieję że RDOŚ umoczy ten bzdurny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdej klatce powinna wisieć kartka z prośbą (bo groźbą się nie da) o niedokarmianie ptaków. W tych okolicach, szczególnie starsze osoby dzień w dzień wysypują "chlebek dla ptaszków"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku gawronów jedyna skuteczna metoda to wycinka dużych drzew w miastach. Z mojej strony będą wielkie brawa za odwagę, gdy ktoś z władz podejmie w końcu taką decyzję. Gołębie i mniejsze ptaki (wróble, szpaki, kosy itp.) można wyeliminować zatrutą karmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze wyciąć ekoterrorystów którzy uczłowieczają zwierzęta. Gawron ma wyj.....na ludzi on chce żreć i się mnożyć. Wypad na tereny wiejskie i do lasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku mamy jakąś dziwna manie rosnących lichych wysokich drzew miedzy blokami. Nie chce się tego zagospodarować w bardziej sensowny sposób, bo trawa tak nie rośnie. Nie są to drzewa o jakimś większym znaczeniu, wygląda to nijak i tylko albo żule po tym szczą albo ludziska chodzą srać z psami bo nie widać. W dodatku bloki cale zielone od tego i właśnie plagi szpaków lub wron. Jak tego nie wytną to niczym innym ich nie pogonią. Zrzucone gniazdo ptaki odbudują w ciangu dwóch dni. Poza tym jak będzie okres lęgowy pewnie zrzucać tego nie będzie wolno zrzucać nie będzie wolno. A teraz to wiatr i tak wszystkie pozrzucał. Takie błędne koło te ich działania. Skutku żadnego. Mogą wziąć jeszcze tego elektronicznego odstraszacza co był swego czasu pod WSK. Wrony bardzo go lubiły. Jak wydawał dźwięk to dopiero radość i wrzawa na każdym drzewie była. Ale do lotu nikt sie nie podrywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąć drzewa, zasiać normalne trawniki jak w mieście i będzie spokój. Ewentualnie jak pozostaną jakieś wrony czy szpaki, to już można dokończyć porządki przy pomocy zatrutej karmy. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...