Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okłamał policjiantów, bo bał się żony

Utworzony przez :), 14 stycznia 2013 r. o 15:32 Powrót do artykułu
O ja pier***ę - sen "nieobyczajnym wybrykiem"? To ja juź nigdy więcej nie zasnę, ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważnjejsze wydarzenie gospodarcze roku brawo gazeta no super tylko podnieść pęsje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 latek boi się żony...? to ci dopiero dyscyplina oj biednyś...ty chłopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEEEELKIE BRAWA DLA POLICJANTÓW. NALEŻĄ IM SIĘ ZŁOTE MEDALE HEHEHEHEHE> SZKODA ŻE NIE SĄ TACY MĄDRZY I JAK COŚ SIE DZIEJE NAPRAWDE TO NAWET Z SUKI NIE WYSIADAJĄ KOZACZKI. BABKA ZŁAPANA NA TORACH, DZIADEK NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH, PIJACZEK NA PKP.........OD CAŁE POWAŻNE INTERWENCJE. PO CO WOGÓLE PISAĆ TAKIE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fafancullo napisał:
WIEEEELKIE BRAWA DLA POLICJANTÓW. NALEŻĄ IM SIĘ ZŁOTE MEDALE HEHEHEHEHE> SZKODA ŻE NIE SĄ TACY MĄDRZY I JAK COŚ SIE DZIEJE NAPRAWDE TO NAWET Z SUKI NIE WYSIADAJĄ KOZACZKI. BABKA ZŁAPANA NA TORACH, DZIADEK NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH, PIJACZEK NA PKP.........OD CAŁE POWAŻNE INTERWENCJE. PO CO WOGÓLE PISAĆ TAKIE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!111
z ust, tzn z klawiatury mi to wyjoles chłopiee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy niepotrzebnie afery. ______________________________________________________________________________________________ Ostre noże kuchenne do krojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...