Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie na politykę ,tylko na złodziei,przecież o Tusku piszemy,czy może się mylę ?
Przecież nie kto inny jak właśnie ten oszust POprzez spowodowanie tak wysokiego bezrobocia " produkuje " taką patologię i takie złodziejstwo i bandytyzm w tym kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CI złodzieje za kaczorów to nie kradli tylko za Tuska zaczęli? Debilu złodziej to złodziej zawsze kradli bo to już takie nasienie pieprzone  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CI złodzieje za kaczorów to nie kradli tylko za Tuska zaczęli? Debilu złodziej to złodziej zawsze kradli bo to już takie nasienie pieprzone
Tępy BUCU piszą ci przecież że za Tuska to wszystko się POdwoiło a nawet POtroiło,sprzedał i rozkradł z komuchami wszystko,cały kraj a POLAKÓW za granicę zmusza do wyjazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CI złodzieje za kaczorów to nie kradli tylko za Tuska zaczęli? Debilu złodziej to złodziej zawsze kradli bo to już takie nasienie pieprzone
Tylko że kaczory ich zamykali a tusk zamyka emerytów za nie zapłacenie mandatów DEBILU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk musi odejść,tak dalej być nie może,jak żyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ci aresztowani to podopieczni piaseckiej Opieki Społecznej co zapomogi idą z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik. Sam korzystasz z opieki społecznej hahaha ŻAL KURDE NIE MIEĆ JUŻ CO WYMYŚLAĆ ! W OGÓLE TO ONI SĄ NIE WINNI HA A NAWET JAK SĄ TO BĘDZIESZ NA NICH PŁACIĆ NA WYŻYWIENIE DO WIĘZIENIA A NIE NA OPIEKĘ SPOŁ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac Bandochów!!! A co ich kobiety na to i dzieci które zostawili !!!! Przyznali sie za co "Majciarze" siedzieli pierwszym razem!!! Recydywa...żałosna !!! Debile jak kraśc to miliony !!!!!!!!!!!!!!
Jebać to Ciebie. je***y to Ty byłeś prosto w gardło cito głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępy BUCU piszą ci przecież że za Tuska to wszystko się POdwoiło a nawet POtroiło,sprzedał i rozkradł z komuchami wszystko,cały kraj a POLAKÓW za granicę zmusza do wyjazdu.
Pisiorze je***y zwolenniku radia Mariii i Twamu. Twój Jarek piszczy aż żeby wskoczyć na miejsce Tuska i robić to co on. Bo jak mu brata ruscy zabili to mu się cienko koło dupy zrobiło.  A ten bilion PLN na reformy i pracę dla ciebie to chyba z frędzla własnego natrzepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik. Sam korzystasz z opieki społecznej hahaha ŻAL KURDE NIE MIEĆ JUŻ CO WYMYŚLAĆ ! W OGÓLE TO ONI SĄ NIE WINNI HA A NAWET JAK SĄ TO BĘDZIESZ NA NICH PŁACIĆ NA WYŻYWIENIE DO WIĘZIENIA A NIE NA OPIEKĘ SPOŁ,
Ja zapłacę...ale dupska im trochę zorają w pierdlu mam nadzieję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że kaczory ich zamykali a tusk zamyka emerytów za nie zapłacenie mandatów DEBILU
Tak i Ziobro też zamykał Weronikę Marczuk przy pomocy agenta Tomka bo innych większych sukcesów to nie mieli raczej. IV Rzeczpospolita to była dopiero żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapłacę...ale dupska im trochę zorają w pierdlu mam nadzieję :)
Haha żal mi Cię mogą orać ale frajerom takim jak Ty ale nie im Ty pało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorze je***y zwolenniku radia Mariii i Twamu. Twój Jarek piszczy aż żeby wskoczyć na miejsce Tuska i robić to co on. Bo jak mu brata ruscy zabili to mu się cienko koło dupy zrobiło.  A ten bilion PLN na reformy i pracę dla ciebie to chyba z frędzla własnego natrzepie.
Ale masz czerwony , konfidencki BUCU w tej głowie,jak baran w torbie,co ci ten żyd kaszubski w głowę zrobił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorze je***y zwolenniku radia Mariii i Twamu. Twój Jarek piszczy aż żeby wskoczyć na miejsce Tuska i robić to co on. Bo jak mu brata ruscy zabili to mu się cienko koło dupy zrobiło.  A ten bilion PLN na reformy i pracę dla ciebie to chyba z frędzla własnego natrzepie.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze nie jaka siostra zatrzymanego Rafala. K. Stara sie bronic braciszka kryminaliste trafil na pierwsza strone a taki byl do przodu ze az tylu mu zabraklo. a straszyc to oni moga siebie w tych klitkach co teraz tam siedza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze nie jaka siostra zatrzymanego Rafala. K. Stara sie bronic braciszka kryminaliste trafil na pierwsza strone a taki byl do przodu ze az tylu mu zabraklo. a straszyc to oni moga siebie w tych klitkach co teraz tam siedza....
A skąd wiesz że siostra znasz ją w ogóle po co wchodzisz na temat rodziny ? i po co wypisujesz tutaj jakie kolwiek imiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pewnie ona go broni to jedna krew tak samo ją dziś widziałem ubrana w same markowe ubrania a przecież też nigdzie nie pracuje jak jej brat i brzuch pod nosem ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zarabiała tak samo jak brat skoro sie tak ubiera , albo dupą i ma przez to brzuch ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od mojego dziecka i brzucha to się proszę odczepić !!!!!!! a jak chcecie dobrze wiedzieć to sami jesteście złodzieje i od mojego brata wypier***ać ! kaczory tuski i inne świnie. obczerniać tylko umiecie. mordami sami zarabiacie nie tylko dupami !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za k**wa to pisze jak można sie czepiać niewinnej osoby lepiej sie spytajcie waszych matek czyimi bękartami jesteście cwele!!!!!!! A brzuch nosi bo jest mężatką dałny jak ktoś niewie ciekawe czy na żywo któryś z was by to powiedział prosto w oczy jestem pewny że nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...