Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palą czym popadnie. Ale nie oszczędzą, bo zapłacą mandaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Ja palę oponami bo lepszy niż węgiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam opony opałowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakimi cudami palą w zakładach mechaniki samochodowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdźcie czym ogrzewane są zakłady mechaniki samochodowej w Lublinie i na jego obrzeżach. Ciekawe czy właściciele mają potwierdzenie zdania oleju do utylizacji czy spalają 4l plus wkład filtra po wymianie w każdym samochodzie? Sam widziałem taką praktykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO straz! Lapac i karac! To dzicz nie normalni ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też palę oponami.Taniej i nie tak cuchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam żadnym obcym drzwi nie otwieram, a wokól domu biega pies. Palę czym chce i co mi zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie BIDOKI. Wille za setki tysięcy a palą syfem. Że siebie trujecie ok. Ale nie trujcie nas i naszych dzieci!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie otwieraj. Straż kupuje ramię tak długie, że sprawdzi każdy dymek!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie do kogo trzeba zgłaszac takich TRUCICIELI .. w Mełgwi co pala odpadami z produkcji mebli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Mełgwii to się wyprowadź, tak będzie najlepiej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to Swidnik czy Mełgiew srodowisko trzeba szanowac palenie odpadami jest bardzo szkodliwe ciekawe co bys zrobił jak bys sie dowiedział ze Ty lub twoi bliscy sa chory przez to ze sasiad palił czym popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy Straż Miejską w Świdniku na osiedle Radość, w późnych godzinach popołudniowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...