Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2018 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Był piękny piaskowiec (z którym nie wiadomo co się stało), a został niechlujnie wylany beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Marta z Liskiem będą mieli bardziej widniejsza drogę powrotu do domu z melanżu ooo i ławki są , tylko obawiam się ze jest bardzo prawdopodobne ze podknal się o kocie łby na chodniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafię rowerową z placu trzeba wygonić bo rzeczywiście przez nich to skate park a nie miejsce do relaksu. Sączą po wszystkim co się da i przez to jest tam teraz bardzo niebezpiecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dooopy nie urywa. Mogli się bardziej postarać. Ale to Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego ale jak patrzę na plac to tak jak bym widział świdnickich polityków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh nie oni nie będą pili bo tam Kościuszki zajmie teren :) nie mogę już się zaczyna , ale po sobie nawarzyli piwa . Lisek niech alkohol będzie z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gipsu trzeba większą ilość zamówić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem często w Lubelskiem, bo mieszkam na Dolnym Śląsku. Ale mam swoją opinię. Świdnik korzysta z pozycji i terenu przy samym Lublinie, niby coś tam robią, ale sam Świdnik jest jakiś upośledzony, to po prostu nie ma rąk i nóg. Brakuje wizji, wyjścia poza to co Pan Bóg dał PZL-WSK. Generalnie Świdnik, nie ściąga inwestycji, a powinien, ot taka zapadła miejscowość. Już Niemce i Dys lepiejradzą sobie ze ściąganiem inwestycji oraz mieszkańców. A co do remontów i inwestycji, to w odleglejszej Łęcznej są wzorcowo one przeprowadzane. Mało powiedziane, projekty łęczyńskie zachwycają przemyśleniem. Niedługo turyści z Lublina będą masowo odwiedzać Łęcznę. Z gminy wiejsko-miejskiej powinna ona zostać Uzdrowiskiem. Ma ku temu powody. Ostatnio oglądałem Folwark. Świdnik przesypia swój moment, i za jakiś czas zamiast rakietą, to będzie jeszcze bardziej kulą u nogi dla Lublina. Niech się Pan Dżakson pochwali tymi amerykańskimi inwestorami z zagranicy co ich ściągnął. Nazwisko zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskowiec trzeba było wypiaskować i był by piękny. Pewnie zdobi posesje pisowskich dygnitarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być "szlachetny beżowy beton" a jest szare byle jak wylane g...o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaskowiec trzeba było wypiaskować i był by piękny. Pewnie zdobi posesje pisowskich dygnitarzy.
 Otóż to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deskorolkowcy, rowerzysci i pozostali juz zaczeli dzielo zniszczenia. Non stop trwaja tam prawdziwe dzikie harce. Lapanie sie za drzewa jest na porzadku dzinnym. A wszystkiemu przygladaja sie rozradowane mlode mamuski i tatusiowie dumni ze swoich pociech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie termoetr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Panie z Dolnego Śląska z Brzegu Dolnego a może nawet Wołowa. Dziękujemy... Na ocenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten post o urywaniu doopy też był moderowany ? nie przeginacie przypadkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lecie mieszkańcy miasta będą się gremialnie zbierać na placu i za darmo jajka będą smarzyć na nawiększej betonowej patelni w okolicy . Dzekson ma rozmach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac, ze pomyslodawcy tej przebudowy tkwia jeszcze w PRL-owskim socrealizmie, wszystko wybetonowac a na dodatek jeszcze tak sliskim betonem. W sumie jedank pasuje do tych blokowisk. Starym zgredom sie podoba bo to dzielo PiS-u haha. Zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Bardzo miło widzieć jak pięknieją Lublin i Świdnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pewna ze wiekszosc z tych drzewek nie przyjmie sie, a te ktore nie zostaly wyciete uschna przez uszkodzenie bryly korzeniowej podczas prac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paskudny beton , nadający się na zaplecze jakiejś hurtowni i oślepiające światła. ale plebs zadowolony ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...