Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejny po studiach, który w lubelskiem nie mógł pracy znalezść, niestety samobójst będzie coraz więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
kolejny po studiach, który w lubelskiem nie mógł pracy znalezść, niestety samobójst będzie coraz więcej...
a skąd wiesz ze nie mogl znalezc pracy? moze mial ją. mial zonę i nagle okazalo się, ze go zdradzila wiec sie zabil?albo byl pijany? nie lubie takich ludzi co wyciągają wnioski na siłę myśląc, że dzięki temu są fajni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd gazeta wie że osoba miała 25 lat skoro nie zidentyfikowano osoby bo nie miała dokumentów???? Policja w informacji na stronie KWP nic nie wspomina o wieku osoby. Domysły autora??????? ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO potrącił czy najechał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tym pociągiem. Mężczyzna leżał na torach prawdopodobnie był na wózku inwalidzkim, tak przynajmniej twierdził maszynista. Pociąg już wyhamowywał do stacji Swidnik Wsch. Być może inwalida popełnił samobójstwo lub spadł z peronu lub ktoś go zepchnął. Sprawą powinna zająć się prokuratura. Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem jak szybko dojechała karetka, była chyba po 3-4 min. Pokój jego duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jechalam tym pociagiem obok i widzialam jak ten chlopak lezal na torach i odwrocilam glowe w momencie gdy wiedzialam ze juz najedzie na niego pociag :(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty piszesz on mial 35 lat i pracowal ze mna zostawil zone i 2 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faraon napisał:
a skąd wiesz ze nie mogl znalezc pracy? moze mial ją. mial zonę i nagle okazalo się, ze go zdradzila wiec sie zabil?albo byl pijany? nie lubie takich ludzi co wyciągają wnioski na siłę myśląc, że dzięki temu są fajni.
Zginął mój mąż, ojciec dwójki dzieci.Ludzie jesteście podli. Jak można nie wiedząc nic mówić takie rzeczy. Miał straszne problemy, ale to nie powinno nikogo obchodzić. Przestańcie wymyślać bzdury i snuć domysły bo krzywdzicie mnie i moje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalem Piotrka i dlatego jest mi strasznie zle .Moglem sie zorjentowac ze cos nie tak .chcial bym osobiscie przeprosic ,ale nie wiem czy mial bym odwage . Trzymaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Zginął mój mąż, ojciec dwójki dzieci.Ludzie jesteście podli. Jak można nie wiedząc nic mówić takie rzeczy. Miał straszne problemy, ale to nie powinno nikogo obchodzić. Przestańcie wymyślać bzdury i snuć domysły bo krzywdzicie mnie i moje dzieci
Joanno to nie są ludzie. To so gnidy, które mają Syf Dziedziczny zamiast Mózgu. A na to jest jedyne lekarstwo. Śmierć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...