Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżki za żłobek w Świdniku. Za leżakowanie i zupę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 18:56 Powrót do artykułu
I słusznie. Po to jest 500+ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy są przewidziane podwyżki dla personelu pracującego w żłobku ( oprócz wzrostu najniższej krajowej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to obiecywali samorządowcy przed wyborami? Czy zostali wybrani po to aby fundować podwyżki wyborcom? Żłobki, śmiecie itd. Opasłe pensje samorządu i diety radnych, a gdzie mieszkańcy? Zorganizować referendum i odwołać samorząd. Tylko zgranie możne coś zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest świdnicka reforma. Polikwidowali oddziały a utworzyli zespoły bo będzie taniej.Teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć to trzeba podnieść opłaty.Tak się dzieje jak parę osób z u.m chce zabłysnąć ale nie wie jak to zrobić.Te zespoły to pomyłka tylko kto się przyzna do błędu.Przecież nie dobra zmiana,ani radni którzy za tym głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zrozumieć marudzących. Wielki lament o 42 zł, a jak dostają co miesiąc co najmniej 500 stów, gdzie składają się na ich dzieci pozostali to juz ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki są normalną koleją rzeczy. Dzieje się tak na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół mniej stołków dyrektorskich o połowę brawo to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja buliłem 800zl za żłobek bo szansy na panstwowy nie bylo, a ci lamentują. Cieszcie się że macie dziecko w państwowym u grosze płacita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...