Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci uratowali 40-letniego mężczyznę

Utworzony przez lukas, 13 stycznia 2010 r. o 14:16 Powrót do artykułu
lol jeszcze dajcie im medal...po to oni sa. artykul wedlug mnie bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
lol jeszcze dajcie im medal...po to oni sa. artykul wedlug mnie bez sensu.
Oj...lukas ...trochę przesadziłeś.... Ja wracam z pracy jak jest już ciemno . Widzę tych "błąkających" się nieudaczników. I powiem , że w naszym Świdniku jest ich sporo . Widać , że są to bezdomni..... I jeszcze powiem , że im gorsza pogoda , tym widzę więcej penetrujących różne zakamarki patroli Policji . Są czujni i o wielu przypadkach ich pomocy wcale nie wiemy . Bądż obiektywny ......... / tu zaznaczę ,że Ich nie kocham , ale potrafię docenić/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Oj...lukas ...trochę przesadziłeś.... Ja wracam z pracy jak jest już ciemno . Widzę tych "błąkających" się nieudaczników. I powiem , że w naszym Świdniku jest ich sporo . Widać , że są to bezdomni..... I jeszcze powiem , że im gorsza pogoda , tym widzę więcej penetrujących różne zakamarki patroli Policji . Są czujni i o wielu przypadkach ich pomocy wcale nie wiemy . Bądż obiektywny ......... / tu zaznaczę ,że Ich nie kocham , ale potrafię docenić/
Luizo, a twoja odznaka az razi po oczach w tym poscie , po pierwsze to nie mowi sie o innych ze sa nieudacznikami, bo tylko nieudacznik uzywa takich slow, po drugie dzis ty masz stolek i biurko a jutro wyzszy stopniem i mozliwosciami wprowadzi na twoje miejsce swojego czlowieka. nikt tego nie wie, co przyniesie jutro no i najpiekniejszy tekst w ktorym sama sobie wyjasnilas sytuacje - "I jeszcze powiem , że im gorsza pogoda , tym widzę więcej penetrujących różne zakamarki patroli Policji" - no wlasnie bo bezpieczniej jest sie bujac po miescie, gdy lobuzerka zniechecona pogoda siedzi w domach a poza tym to az dziwne jest, ze jestes tak bardzo czytelny i nie umiesz umiejetnie poruszac sie po forum przyjmujac ciagle inne formy osobowosci mam nadzieje, ze spotkamy sie jeszcze w "naszym" topiku eh... te duze "P" ciagle Cie zdradza ale co za lojalnosc... pozazdroscic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE KTO ZADZWONIŁ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...