Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem na sesji rady w Świdniku. Potrzebna była niszczarka [ZDJĘCIA RADNYCH]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2018 r. o 22:59 Powrót do artykułu
Qvo vadis Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 5 lat władza w świdniku całkowice się zmieni. Czas rządów wiecznych samorządowców się kończy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 5 lat władza w świdniku całkowice się zmieni. Czas rządów wiecznych samorządowców się kończy.
 Od lat różne komitety  próbują zmienić stan rzeczy  a wciąż te same twarze, zwlaszcza po prawej stronie  Ludzie tak wybierają Świdnik tak glosuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Naprawdę było wszystko uczciwie – zapewniał w międzyczasie Kazimierz Patrzała, członek komisji skrutacyjnej, " bardzo porządny, uczciwy członek pzpr, widziałam jak sztandar tej organizacji nosił w pochodach majowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej ustawil sie radny Kubiniec. Jedna córka sekretarzem miasta, druga córka vice dyrektorem Sp5 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas włączyć osadę fabryczną Świdnik do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieni - oby nie na takich młodych nieudaczników jacy wychodzą po dzisiejszych uczelniach. I ten nowy, wspaniały Świdnik, który powstał po sprzedaży przez mamusie i tatusiów ha w okolicy. Słomę z butów powyciągać wy zmennicy. A co do niektórych leśnych w RM to prawda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Burmistrz, a może radny ?  Czy postanowił otworzyć się na świat i kupić komputer na 50 urodziny ? :D Trudno dostrzec dużą wartość w człowieku,  który krytykuje młodych za niewychowanie społeczne i jakoś nie wykazuje poczucia odpowiedzialnosci za okoliczności i charakter kraju czy świata,  który pośrednio i bezpośrednio im do wychowania przygtował..;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow sala prawie jak w Izbie Gmin czy Lordow, problem w tym, ze jakosc politykow inna no i pochodzenie hahaha. Po kiego ch..a im tam jeszcze fortepian, ciekawe ile to wszystko kosztowalo ale jak mniemam bylo przyzwoicie drogo - w koncu wladza musi slono kosztowac a i politykiem warto zostac co pokazaly ostatnie wybory i zazarta walka wyborcza o stolki i kasę;p Prawda jest taka, ze wszystkim sloma z obuwia wystaje, chamstwo, kombinatorstow, kumoterstwo i kolesiostwo a wszystko poblogoslawi (oczywiscie tych z PiS glownie) ksiunc proboszcz z ambony - jak to na lubelszczyznie. Ciemnota, syf, kila i mogila i nawet "inwestycje" (przy okazji, ktorych realizacji oczywiscie mozna przyzwoicie nakrasc) typu fontanna, plac czy drogi rowerowe tego obrazu nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast fortepianu bardziej pasowałyby tam wonne snopy słomy - byłoby dla radnych bardziej swojsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez oczywiscie, wiekszosc dzisiejszych swidnickicxh prominentow to byle zatwardziale komuchy - koniunkturalisci - glownie ci z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dzisiaj na ul. Fiołkowej beton wałowany o którym mówił latem P. burmistrz i muszę przyznać że jest to solidna robota i jeżeli pojawi się także na Gospodarczej co obiecano to już tylko będę pisał naprawdę same miłe opinie i cieszył się że P. Jakson zasłużenie wygrał po raz kolejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po samych zakazanych facjatach widać, że granatem od pługa oderwani;p Świdnik to ciemna pisowska wiocha gdzie niepodzielnie rządzą Jakson i kler, zapewne ten pierwszy będzie rządził dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale Ci radni to cofnięcie się wstecz o kilkanaście lat. W większości ludzie których jedynym dokonaniem życiowym jest wyjście w pewien poranek razem z całym zakładem przed bramę zakładu i rozpoczęcie strajku. Ludzie ze Świdnika głosują na nich bo znają Staszka który stał koło mnie w czasie strajku, czy też na Kazika co siedział w krzakach i robił zdjęcia tym co idą do kościoła. No ale kto ma w Świdniku głosować skoro pokolenia wyżu z lat 80-tych nie ma - bo wobec braku perspektyw w tym mieście wyjechało zagranicę lub do Warszawy. W poprzedniej kadencji jak dopuszczono Sawickiego i Dmowskiego to miałem jeszcze nadzieję że coś się ruszy i będzie zmiana warty. Niestety teraz zrobiono krok wstecz. O opozycji nie wspomnę, bo albo hejt na wszystko, albo z ich min wyczytać można że nie wiedzą po co się tu znaleźli. Dlatego życzę powodzenia dwójce radnych - panu Magierowi czy pani Szabale, mam nadzieję że Wam się będzie chciało, bo na resztę to nie liczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 5 lat władza w świdniku całkowice się zmieni. Czas rządów wiecznych samorządowców się kończy.
Od lat różne komitety  próbują zmienić stan rzeczy  a wciąż te same twarze, zwlaszcza po prawej stronie Ludzie tak wybierają Świdnik tak glosuje
 Bo do Świdnika z sukcesem może wejść tylko prawicowa organizacja, która odbierze głosy PIS-owi. Ubolewam, że od Kukiza nikt nie chciał powalczyć o Świdnik, bo miał tutaj ogromne szanse na sukces.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam redaktorowi DW zrobić prosty test - wysłać do każdego ze świdnickich radnych maila z pytaniem: "Napisz konkretnie w 5 zdaniach co chcesz zrobić jako radny w ciągu najbliższej kadencji?". Efekty będą takie - połowa nie odpowie bo nie umie korzystać z maila. Kolejnych kilku napisze ogólniki: "będę walczył o pozyskanie środków z UE", "będę dbał o dobro mieszkańców" - czyli zero konkretów - nie wiem po co jestem radnym ale zrobie coś jak będzie można. Może 2-3 odpowiedziałoby konkretnie w stylu - chcę pozyskać środki na miejsca parkingowe przy ulicy X.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej ustawil sie radny Kubiniec. Jedna córka sekretarzem miasta, druga córka vice dyrektorem Sp5 .
 i to obie bez konkursu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączyć do Lublia i zrobić z niego dzielnicę. Przestać się szczycić powiatem i "miastem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowski, kolega OSINY z SLD niechcący ujawnia, kto finansuje polską lewicę. "90 proc. dotacji dla mojej organizacji pochodzi z zagranicy. Kaczyński może nam skoczyć!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...