Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestowali przeciwko przemocy (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Iwona, 13 października 2008 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Bardzo dobry pomysł !!!!!!!!! Oby więcej szkół organizowało tego typu marsze "Razem przeciwko przemocy" Gratuluję !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i to jest dobry pomysł ale nie na taka skale Chyba swiadczy to o przemocy w szkole wlasnie w tej szkole Oczywiste jest ze wszedzie jest przemoc i psychiczna i fizyczna ald od tego jest przede wszystkim kuratorium i dyrekcja oraz grono nauczycieli wychowawców aby temu zapobiegac = profilaktyka ! Wiec czy taka manifestcja miala sens - samemy trzena sobie odpowiedizec na takie ptanie pozdrowiena dla nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek nauczyciele zamiast uczyć dzieci w szkole wygonili dzieci na obchodzenie ulic! We wtorek nauczyciele skrócili czas wszystkich lekcji o połowę! We wtorek szkoła zamknięta dzieci zostają w domu bo jest dzień nauczyciela! Tak nauczyciele mają źle - jest skandal! 3 miesiące wolnego w roku i 18 godzin pracy w tygodniu i jeszcze takie wcześniej opisane numery. Może jakiś odważny dziennikarz zrobi ciekawy reportaż, zapyta kuratorium dlaczego szkoły skróciły lekcje o połowę i zamknięto szkoły w dniu 14 października.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie fajne dzieci Ależ ich duuużo... Ale w tym waszym mieście się dużo dzieje ... Ja na wsi to dzień w dzień w ziemniaki ide a u was jesnaprawde fajno !!! Pozdro , mimo że na wsi mieskzzam to i tak mam neta z marśiofta, szypkie łoncze mam prawie 512 kb/s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inne wypowiedzi w temacie-poniedziałek zamiast lekcji spacer wtorek lekcje skrócowe bo w środe dzień nauczyciela i nauczyciele na libacjach a dzieci to samo tylko po krzakach gratuluje takiej edukacji.Apel DZIEŃ NAUCZYCIELA 1 LIPCA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TO SIĘ NADAJE DO PRASY-skandal gdzie burmistrz od oświaty chyba rozkleja plakaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nawet za a potem i przeciw. Dzień nauczyciela przed rozpoczęciem roku szkolnego, czyli w ostatnią niedzielę września. Święto trzech króli w drugą niedzielę stycznia. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dźjecko marsowtó napisał:
Jakie fajne dzieci Ależ ich duuużo... Ale w tym waszym mieście się dużo dzieje ... Ja na wsi to dzień w dzień w ziemniaki ide a u was jesnaprawde fajno !!! Pozdro , mimo że na wsi mieskzzam to i tak mam neta z marśiofta, szypkie łoncze mam prawie 512 kb/s
nie pisz głupot ! ziemniaki to kopaczką godzinę- dwie się kopie i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...