Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
TERAZ PANIE WÓJCIE RUCH NALEŻY DO PANA,MYŚLĘ ,ŻE WIE PAN CO TERAZ TRZEBA UCZYNIĆ TZN. SPRAWDZIĆ WIARYGODNOŚC PODPISÓW ZA REFERENDUM,SKIEROWAĆ SPRAWĘ DO PROKURATURY I OBCIĄŻYĆ WARCHOŁOW ZA TEN 'CYRK'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Wójtowi!!! Podobnie jak moi poprzednicy, liczę na to że sprawdzone zostaną podpisy na liście za referendum, a osoby zamieszane w tą nagonkę na Pana Wójta zostaną ukarane! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MM napisał:
Co pokazała wczoraj Pani G...cka robiąc szum w komisjach wyborczych w Stryjnie i Rybczewicach Jak widać osoba ta nie jest w pełni sprawna umysłowo...
CIEKAWE JAK TA PANI SPOJRZY LUDZIOM W OCZY ?? WÓJCIE JESTEŚMY Z PANEM POZDRAWIAM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://rzezbalipa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CIEKAWE JAK TA PANI SPOJRZY LUDZIOM W OCZY ?? WÓJCIE JESTEŚMY Z PANEM POZDRAWIAM ?
a spojrzy wogule?? od razu jak sie zrobila wieksza afera to sie schowala... podsumowala swoją rodzine... ale mi ich żal nie jest... powinna zostac surowo ukarana jak i jej "przyjaciele po fachu" za rozpetanie tej wojny przez którą skłócili całą gmine a nawet rodziny miedzy soba!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CIEKAWE JAK TA PANI SPOJRZY LUDZIOM W OCZY ?? WÓJCIE JESTEŚMY Z PANEM POZDRAWIAM ?
Spojrzy i powie ... ale o so hoci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co Wam mieszkańcy Rybczewic i okolic to było ... ?! Opluliście się wzajemnie solidnie,wmieszaliście w błoto nawet księdza,sąsiad sąsiadowi wilkiem,w imię czego?A no tego,że parę osób z honorem i godnością z racji wieku ,nie umie elegancko zejść ze sceny zawodowej i politycznej,że niektórym wydaje się iż pieniądz zapewnia im rozum i władzę/w ich mniemaniu równa to się prawu do pomiatania i poniewierania innymi/ .Nie bez winy są też media,które opowidając się po jednej ze stron,podgrzewały atmosferę i nakręcały spiralę obelg,ale one z tego żyją zapewniając sobie w ten sposób "oglądalność".Straciliście dużo pieniędzy na prywatne waśnie /referendum/,pieniędzy,które np. można było przeznaczyć na remont ośrodka zdrowia.Historia ponoć mówi,że nigdy niczego nikogo nie nauczyła,mam nadzieję ,że Wy wyciągniecie wnioski z tej niechlubnej "awantury" i nie staniecie się znów pośmiewiskiem całego regionu,a te wszystkie "energiczne" niewiasty spożytkują swój nadmiar energii na realizację rzeczywiście pożytecznych i zbożnych celów,a nie na ohydną walkę z sąsiadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisy są prawdziwe( ale nie do końca szczere)bo pani G.chodziła po domach(szczególnie ludzi często chodzących do lekarza), namawiała mówiąc,że to tylko ,,straszak,, żeby wójt zerwał umowę z wojskowymi lekarzami.W nagłówku listy NIC nie było o referendum,określona była jako lista poparcia dla Starmedu.Sama nic nie miałam do wójta ale wolałam obecnych lekarzy więc nawet sama podpisałam. Jak się okazało,że to ma być lista poparcia dla referendum chciałam wycofać podpis ale usłyszałam ,iż się nie da bo lista niby poszła do komisarza wyborczego.To było na początku zamieszania kiedy to nikt bardzo nie wiedział o co naprawdę w tym wszystkim chodzi.Wielu ludzi podpisało w emocjach ale potem chcieli się wycofać,że nie mogli tego zrobić to przynajmniej nie poszli na referendum.Na szczęście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wypadałoby wziąć taczkę i wywieżć to warcholstwo w siną dal i oczyści sie powietrze w gminie Rybczewice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
Cicho na forum bo i na szczęście nie już ma o czym pisać.Sprawa zakończona,miejmy nadzieję że na zawsze więc to forum albo niech zmieni tytuł albo ,,umrze,,śmiercią naturalną.Mam nadzieję,że informacje tu podawane (pomiędzy obelgami) przyczyniły się do obecnego sukcesu,otworzyły nie jedne oczy i nauczyły rozsądnego myślenia wielu mieszkańców naszej gminy.Pozdrawiam i żegnam.
POWIEDZIAŁA CO WIEDZIAŁA...WETERANKA NA TYM FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
Podpisy są prawdziwe( ale nie do końca szczere)bo pani G.chodziła po domach(szczególnie ludzi często chodzących do lekarza), namawiała mówiąc,że to tylko ,,straszak,, żeby wójt zerwał umowę z wojskowymi lekarzami.W nagłówku listy NIC nie było o referendum,określona była jako lista poparcia dla Starmedu.Sama nic nie miałam do wójta ale wolałam obecnych lekarzy więc nawet sama podpisałam. Jak się okazało,że to ma być lista poparcia dla referendum chciałam wycofać podpis ale usłyszałam ,iż się nie da bo lista niby poszła do komisarza wyborczego.To było na początku zamieszania kiedy to nikt bardzo nie wiedział o co naprawdę w tym wszystkim chodzi.Wielu ludzi podpisało w emocjach ale potem chcieli się wycofać,że nie mogli tego zrobić to przynajmniej nie poszli na referendum.Na szczęście!!
A więc przekręt!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
POWIEDZIAŁA CO WIEDZIAŁA...WETERANKA NA TYM FORUM.
TO CO ,CHCESZ JESZCZE WIĘCEJ AWANTUR ? ,BO JA NIE!!Myślę,że nie do końca coś tu zrozumiałeś nikt tu nie pisze dla przyjemności ale dla,, dobra sprawy,(,no może tylko ci co się wyzywają czerpią jakąś dziwną,,przyjemność,,z tego)Bardzo chętnie bym tu już nic nie odpisywała,ale skoro ktoś mnie zaczepia(ciekawe po co?) to się odzywam Widzę jednak,że niektórzy nie tolerują spokoju i dalej zaczynają zaczepki.Baw się dobrze,sam ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lincoln napisał:
A więc przekręt!!!!!!!!!!!!!
W pewnym sensie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
TO CO ,CHCESZ JESZCZE WIĘCEJ AWANTUR ? ,BO JA NIE!!Myślę,że nie do końca coś tu zrozumiałeś nikt tu nie pisze dla przyjemności ale dla,, dobra sprawy,(,no może tylko ci co się wyzywają czerpią jakąś dziwną,,przyjemność,,z tego)Bardzo chętnie bym tu już nic nie odpisywała,ale skoro ktoś mnie zaczepia(ciekawe po co?) to się odzywam Widzę jednak,że niektórzy nie tolerują spokoju i dalej zaczynają zaczepki.Baw się dobrze,sam ze sobą.
JA TEŻ NIE CHCĘ AWANTUR ,ALE NALEŻAŁOBY WYJAŚNIĆ JAKA JEST PRAWDA TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lincoln napisał:
A więc przekręt!!!!!!!!!!!!!
Poświadczenie nieprawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
TO CO ,CHCESZ JESZCZE WIĘCEJ AWANTUR ? ,BO JA NIE!!Myślę,że nie do końca coś tu zrozumiałeś nikt tu nie pisze dla przyjemności ale dla,, dobra sprawy,(,no może tylko ci co się wyzywają czerpią jakąś dziwną,,przyjemność,,z tego)Bardzo chętnie bym tu już nic nie odpisywała,ale skoro ktoś mnie zaczepia(ciekawe po co?) to się odzywam Widzę jednak,że niektórzy nie tolerują spokoju i dalej zaczynają zaczepki.Baw się dobrze,sam ze sobą.
Spoko Rover... tyle mają do powiedzenia... Szacunek dla Ciebie za stałość w poglądach... ja dodam tylko, że w ośrodku zbierano podpisy w sposób podobny! była lista kazano podpisywać bez słowa, jednak jak ktoś pytał po co to opowiadali, że "wójt chce ośrodek zlikwidować! jak jesteś przeciw to podpisz!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lincoln napisał:
JA TEŻ NIE CHCĘ AWANTUR ,ALE NALEŻAŁOBY WYJAŚNIĆ JAKA JEST PRAWDA TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA
PRZECIEŻ ROVER NIE DO CIEBIE TO PISAŁA tylko do jakiegoś idioty.A całe forum przecież pisze są linki,wyjaśnienia,poczytaj sobie.Ileż razy można pisać o tym samym!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajcie dokładniej! napisał:
PRZECIEŻ ROVER NIE DO CIEBIE TO PISAŁA tylko do jakiegoś idioty.A całe forum przecież pisze są linki,wyjaśnienia,poczytaj sobie.Ileż razy można pisać o tym samym!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No właśnie !Te zaczepki to już,,łabędzi śpiew,, masz rację kolego,ileż można!Pozdrawiam.tAHA,,,lincoln,,coś pokręcił bo mam wrażenie,że wziął do siebie wypowiedź przeznaczoną dla innej osoby A TAK NAPRAWDĘ JEST PO WŁAŚCIWEJ STRONIE. .
Ostatnio edytowany 9 lutego 2009 r. o 22:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie widzę żadnego wpisu przegranych ,gdzie ta ich pewność siebie.Przegrać też trzeba umieć.Pokazali,że umieją tylko kąsać i nienawidzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
No właśnie !Te zaczepki to już,,łabędzi śpiew,, masz rację kolego,ileż można!Pozdrawiam.tAHA,,,lincoln,,coś pokręcił bo mam wrażenie,że wziął do siebie wypowiedź przeznaczoną dla innej osoby A TAK NAPRAWDĘ JEST PO WŁAŚCIWEJ STRONIE. .
Czytanie ze zrozumieniem się kłania,wiem że nieodpowiednio napisałem,ale chciałem podzielic 'rover'twoją opinię,że teraz to nam potrzeba spokoju i podpisalem pod pierwszym postem,który mi się ukazał nieczytjąc komu odpisujesz,a jak się zoriętowałem było już za póżno.Uważam jednak,że wójt powinien z całą stanowczością wyjaśnić w jaki sposób warchoły zbierały podpisy za referendum .krótko mówiąc poświadczenie nieprawdy, a na to ,to chyba jakis jest paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...