Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Może i jest paragraf ale ja już mam dosyć tych przepychanek.Niech pielęgniarki robią ,,swoje,, w ośrodku(ten zimny prysznic dobrze im zrobił na uprzejmość ) niech wójt dokończy porządki w gminie,niech wreszcie nastanie spokój bo straciliśmy wiele(reputację w szczególności).Wystarczy,że ciągamy się po sądach z ,, budowniczym,,niech karą dla pani G.będzie przegrana i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się z tobą MM ,kupę kasy na to poszło przez takich niedouczonych ludzi ,teraz niech płacą
To my zapłacimy za referendum, a wy płaccie odstetki które dzień w dzień rosną i zanużają naszą gminę coraz głębiej. A moze pan wójt gra w totolotka i nam wszystkim pomoze ?? Gmina tonie i kiedyś tylko powiem ... a nie mówiłem. Chciałbym mimo że jetem przeciw obyście mieli racje i było tylko lepiej, bo jak na razie historia chyba się powtarza i za 2-3 lata to samo bedziemy pisac co po wcześniejszym wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie twierdzi,że wójt Kwiatosz jest ideałem ale ci którzy chcieli go odwołać to jeszcze gorsza alternatywa dla gminy.,,Dawna,,władza starych komunistów(jaki to PSL,litości) oparta na korupcji i prywacie wg ciebie lepsza była? A może ,, niedoszła,, władza w postaci ich dzieci i znajomych?No na pewno by poprawili...ale swoją pozycję materialną Niedaleko pada jabłko od jabłoni,niestety.
Ostatnio edytowany 10 lutego 2009 r. o 07:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To my zapłacimy za referendum, a wy płaccie odstetki które dzień w dzień rosną i zanużają naszą gminę coraz głębiej. A moze pan wójt gra w totolotka i nam wszystkim pomoze ?? Gmina tonie i kiedyś tylko powiem ... a nie mówiłem. Chciałbym mimo że jetem przeciw obyście mieli racje i było tylko lepiej, bo jak na razie historia chyba się powtarza i za 2-3 lata to samo bedziemy pisac co po wcześniejszym wójcie.
A czy zastanawiales sie w jakim stanie obecny wojt zastal nasza gmine,a w jakim sie ona teraz znajduje?Nie bede powtarzac tego co wiele razy bylo juz tutaj pisane.W U.G. sa dokumenty pod ktorymi wojt i rada podpisali sie imieniem i nazwiskiem i ktore byly rozprowadzane takze po G.Rybczewice (za deklarowanie klamstwa grozi kara;w zadnym razie nie sa to anonimowe pisemka lub "komitety..").Chcialbys aby bylo lepiej-juz jest lepiej.Zwroc uwage na popszednie wladze-przez tyle lat zdazyli pograzyc gmine i roztrwonic co i gdzie sie dalo.Pomysl jakie byloby ich kolejne posuniecie?Nie mozesz oczekiwac cudow po 2 latach kadencji p.Kwiatosza-tylko cierpliwa,rzetelna i uczciwa praca daje plony.Jestem pewna ze to tylko poczatek,a czas pokaze kto ma racje.Panie Wojcie POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec napisał:
I po referendum http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place...97&layout=1 Szkoda tylko kasy by się przekonać ile jest wart komitet. Frekwencja -17,1 %, ważność referendum -nieważne
Wiele osob namawialo do glosowania za wojtem okazujac mu w ten sposob poparcie.Glosow "za" ponad 50,"przeciw" ponad 470.Wszystkie razem to "frekwencja".A gdzie ludzie,ktorzy podpisali listy za referendum (600)?Glosow przeciw jest duzo mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To my zapłacimy za referendum, a wy płaccie odstetki które dzień w dzień rosną i zanużają naszą gminę coraz głębiej. A moze pan wójt gra w totolotka i nam wszystkim pomoze ?? Gmina tonie i kiedyś tylko powiem ... a nie mówiłem. Chciałbym mimo że jetem przeciw obyście mieli racje i było tylko lepiej, bo jak na razie historia chyba się powtarza i za 2-3 lata to samo bedziemy pisac co po wcześniejszym wójcie.
Się przedstaw jeżeli chcesz powiedzieć a nie mówiłem.... przyznamy Ci wtedy rację... Powiedz o jakich odsetkach mówisz? masz jakiś plan ratunkowy dla gminy? może się podzielisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
W pewnym sensie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
TO CO ,CHCESZ JESZCZE WIĘCEJ AWANTUR ? ,BO JA NIE!!Myślę,że nie do końca coś tu zrozumiałeś nikt tu nie pisze dla przyjemności ale dla,, dobra sprawy,(,no może tylko ci co się wyzywają czerpią jakąś dziwną,,przyjemność,,z tego)Bardzo chętnie bym tu już nic nie odpisywała,ale skoro ktoś mnie zaczepia(ciekawe po co?) to się odzywam Widzę jednak,że niektórzy nie tolerują spokoju i dalej zaczynają zaczepki.Baw się dobrze,sam ze sobą.
Łatwo podpuścić Panią.I znowu się Pani rozkręciła Może lepiej rzeczywiście nie odpisywać i dotrzymać słowa??? A zaczepia z ciekawości bo wie,że Pani długo bez forum nie wytrzyma. Trzeba było nie zaglądać po ostatnim poście( ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
Nikt nie twierdzi,że wójt Kwiatosz jest ideałem ale ci którzy chcieli go odwołać to jeszcze gorsza alternatywa dla gminy.,,Dawna,,władza starych komunistów(jaki to PSL,litości) oparta na korupcji i prywacie wg ciebie lepsza była? A może ,, niedoszła,, władza w postaci ich dzieci i znajomych?No na pewno by poprawili...ale swoją pozycję materialną Niedaleko pada jabłko od jabłoni,niestety.
PISZESZ W JEDNYM Z WPISÓW,ŻEBY JUŻ SIĘ NIE OBRAŻAĆ DALEJ WZAJEMNIE . A TO CO CZYTAM TERAZ TO OBRAŻANIE INNYCH.ZNASZ WSZYSTKICH TYCH LUDZI OSOBIŚCIE I ICH DZIECI,ŻE WYDAJESZ O NICH SĄDY??? DAJ JUŻ SPOKÓJ.WÓJT ZOSTAŁ I TO POWINNO CI WYSTARCZYĆ. NIE ZNIŻAJ SIĘ DO POZIOMU WIELU UCZESTNIKÓW TEGO FORUM I NIE "JEŹDZIJ" PO INNYCH. NIE PSUJ SWOJEGO WIZERUNKU "OSOBY NA POZIOMIE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PISZESZ W JEDNYM Z WPISÓW,ŻEBY JUŻ SIĘ NIE OBRAŻAĆ DALEJ WZAJEMNIE . A TO CO CZYTAM TERAZ TO OBRAŻANIE INNYCH.ZNASZ WSZYSTKICH TYCH LUDZI OSOBIŚCIE I ICH DZIECI,ŻE WYDAJESZ O NICH SĄDY??? DAJ JUŻ SPOKÓJ.WÓJT ZOSTAŁ I TO POWINNO CI WYSTARCZYĆ. NIE ZNIŻAJ SIĘ DO POZIOMU WIELU UCZESTNIKÓW TEGO FORUM I NIE "JEŹDZIJ" PO INNYCH. NIE PSUJ SWOJEGO WIZERUNKU "OSOBY NA POZIOMIE".
WSZYSCY ZNAMY TYCH LUDZI I ICH DZIECI!A słowa rowera to podsumowanie całej awantury a nie obrażanie.To jedna z niewielu osób na poziomie na tym forum.A dobrze że tu czasem zagląda i trzyma ,,rękę na pulsie,,pozdrawiam tą panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się z wyników referendum, jednak czuję pustkę .Żadnych wpisów,(obok powagi sytuacji) świetnie się bawiliśmy wraz ze znajomymi czytając opinie"przeciwników wójta", był niezły ubaw z ich logiki myślenia, trafności wypowiedzi,pseudologicznej weryfikacji faktów. Zastanawiam się ile będzie trzeba czekać na następną nagonkę M.K.pewnie za rok będzie powtórka:)hehehehe nie słychać ujadania "wściekłych stworzeń"ale dziś ujęła mnie opinia pewnej pani: REFERENDUM ZOSTAŁO SFAŁSZOWANe- ubaw był przedni. nie mniej jednak dziękuję wszystkim uczestnikom forum za zaangażowanie,i za wypełnienie szarości dnia codziennego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M@jka napisał:
Cieszę się z wyników referendum, jednak czuję pustkę .Żadnych wpisów,(obok powagi sytuacji) świetnie się bawiliśmy wraz ze znajomymi czytając opinie"przeciwników wójta", był niezły ubaw z ich logiki myślenia, trafności wypowiedzi,pseudologicznej weryfikacji faktów. Zastanawiam się ile będzie trzeba czekać na następną nagonkę M.K.pewnie za rok będzie powtórka:)hehehehe nie słychać ujadania "wściekłych stworzeń"ale dziś ujęła mnie opinia pewnej pani: REFERENDUM ZOSTAŁO SFAŁSZOWANe- ubaw był przedni. nie mniej jednak dziękuję wszystkim uczestnikom forum za zaangażowanie,i za wypełnienie szarości dnia codziennego. Pozdrawiam
Buahaha DOBRE zwauszowane rewerętum kutfa to iak moszna bylo teko dogonaci ? Ogłaszam Konkurs - podajemy pomysły w jaki sposób można było sfałszować referendum!! Główna nagroda darmowe leczenie w PRLowskim Ośrodku przez 76 letniego sklerotyka (w przerwie wizyty spacer z ukochaną suczką "pana doktora") Jedyna i niepowtarzalna okazja! Startujemy z konkursem - liczę na wasze pomysły;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M@jka napisał:
Cieszę się z wyników referendum, jednak czuję pustkę .Żadnych wpisów,(obok powagi sytuacji) świetnie się bawiliśmy wraz ze znajomymi czytając opinie"przeciwników wójta", był niezły ubaw z ich logiki myślenia, trafności wypowiedzi,pseudologicznej weryfikacji faktów. Zastanawiam się ile będzie trzeba czekać na następną nagonkę M.K.pewnie za rok będzie powtórka:)hehehehe nie słychać ujadania "wściekłych stworzeń"ale dziś ujęła mnie opinia pewnej pani: REFERENDUM ZOSTAŁO SFAŁSZOWANe- ubaw był przedni. nie mniej jednak dziękuję wszystkim uczestnikom forum za zaangażowanie,i za wypełnienie szarości dnia codziennego. Pozdrawiam
Sfałszowane referendum - cóż kolejny dowód na inteligencję co niektórych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rover napisał:
Może i jest paragraf ale ja już mam dosyć tych przepychanek.Niech pielęgniarki robią ,,swoje,, w ośrodku(ten zimny prysznic dobrze im zrobił na uprzejmość ) niech wójt dokończy porządki w gminie,niech wreszcie nastanie spokój bo straciliśmy wiele(reputację w szczególności).Wystarczy,że ciągamy się po sądach z ,, budowniczym,,niech karą dla pani G.będzie przegrana i wstyd.
malo... wstyd i przegrana to za malo... kto rozpetal ta wojne... ile sie radni nacierpieli przez nią?? i nie tlyko przez nią bo i jeszcze kilka osob! powinna sie prokuratura do d... dobrac! i obciazyc wszystkimi kosztami bo ona sie jeszcze nei nauczyla i dalej probuje cos mieszac podobno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly napisał:
malo... wstyd i przegrana to za malo... kto rozpetal ta wojne... ile sie radni nacierpieli przez nią?? i nie tlyko przez nią bo i jeszcze kilka osob! powinna sie prokuratura do d... dobrac! i obciazyc wszystkimi kosztami bo ona sie jeszcze nei nauczyla i dalej probuje cos mieszac podobno!
Teraz poszła skarga do kurii na księdza proboszcza z Wygnanowic, że nie ma święceń! I to też Pani G. !!! Ona nie skończy dopóki jej ktoś nie wsadzi do wariatkowa lub do więzienia! Poza tym jak wygląda teraz opieka w ośrodku? Żadna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz warto podsumować całe to zamieszanie ????? Od siebie w skrócie. Jak by na to nie spoglądać, faktem jest istnienie w naszej lokalnej społeczności grupy ludzi którzy zrobią wszystko by odzyskać władzę i utracone przywileje. Hmmmm, ale ludzi mądrych i rozsądnych jest dużo dużo dużo więcej. Myśle że powoli będziemy się aktywizować i nasza gmina odbije się od dna w jakim się znalazła i wejdziemy na drogą rozwoju i dogonimy sąsiednie gminy. Czego sobie i innym serdecznie życzę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
holota popiera wojta a on co zrobil dotychczas ? - krzywe boisko i budke dla pijaczkow nad zalewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co krzykacze jeszcze wam malo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
SKĄD U WÓJTA TAKA MIŁOŚĆ DO TREPÓW ZE SZPITALA WOJSKOWEGO? NIE TRZEBA BYĆ GENIUSZEM ABY SIĘ DOMYŚLEĆ!!! TREPY DO ARMII A NIE DO CYWILNEJ OCHRONY ZDROWIA.O TYM JAK POTRAFICIE LECZYĆ WIEDZĄ WSZYSCY.POZDRAWIAM.
Co ty ku***ie możesz wiedzieć o wojsku? Jak zapewne w nim nie byłeś!!!! A jeśli kiedyś zachorujesz polecam wizytę w Ośrodku Zdrowia w którym leczy 76-letni lekarz. Stary zgred ,którego powinni już dawno wyjebać z branży. Medycyna to szerokie pojęcie a w przypadku dr. K najszerszym postrzeganiem tego pojęcia było jakieś 30 lat temu. Więc już najwyższy czas dać sobie spokój i zająć się wyprowadzaniem psów mna spacer a nie leczeniem ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że świeżych wątków brak, więc rozpoczyna się "podgrzewanie" starych...A może by tak dać już temu spokój. Podsycanie nienawiści w niczym nie pomoże żadnej ze stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...