Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
pupupu napisał:
Jesteś facet porąbany pewnie ćpasz bo uprawy maku w Twojej gminie są takie same jak w Afganistanie,weż łopatę do ręki zrób porządek przed swoją posesją a wtedy zaczną wszyscy Cię szanować.Jesteście może potomkami szlachty ale tej szlachcie dzisiaj wiechcie z butów wystają.Zawsze taplaliśmy się w błocie może Ty,może Twoi rodzice jeśli z tej gminy pochodzą powinni się nowej demokratycznie wybranej władzy się nie przeciw stawiać.Przepraszam za moje ciociunie Z.W. One pewnie zrozumieją że nie potrzeba na zachód wyjeżdżać i w tej swojej gminie godnie żyć można a jeśli nie to? Powinniście się wszyscy zastanowić nad szarwarkiem kiedyś taki był.kopali przy drogach rowy i dziś by to się przydało po to by takie ścierwo jak Ty spłynęło wraz z wiosennymi roztopami i Twoimi szlacheckimi wiechciami a jeżeli chcesz znać inną biedniejszą stronę życia NASZEJ GMINY chętnie Ci człowiecze opiszę ze szczegółami.Pozdrawiam i nie gniewam się ale zawsze popieram KWIATOSZA na stanowisku wójta.
Co do Pana Kwiatosza to się zgadzam, jest to jedyna kompetentna osoba na stanowisko wójta z całej gminy. Ale nie zgodzę się z dalszą zawartością Twojego postu! Po 1. Sądząc po pierwszym zdaniu w Twojej wypowiedzi, mogę snuć domysły że również jesteś "wychowankiem na morfinie" Pani G....... jeśli tak Cię kręci słowo "ćpun" to sobie nim bądź! tylko jak możesz mieć czelność! nazywać tym słowem innych! Po 2. Porządek na mojej posesji nie ma wpływu na to czy ludzie mnie szanują czy tez nie. Raczej nikomu w gminie nie zaszkodziłem to też ludzie mnie akceptują takim jakim jestem. Po 3. Nikt się nie chwali że jest pochodzenia szlacheckiego, ale najpierw spójrz czy tobie wiechcie z butów nie wystają zanim umieścisz taki wytrysk intelektu do opinii publicznej. Po 4. To nie ja zrobiłem tą chryje na całą Polskę. Skoro władza była wybrana demokratycznie, to niech teraz pozwolą jej działać a nie robią pośmiewisko na całego. Po 5.Jeżeli chodzi o biedniejszą stronę naszej gminy to tak się składa że ją doskonale znam, gdyż się z niej wywodzę. A swoją drogą gdybyś człowieku uważnie słuchał lekcji historii to byś wiedział że szarwark można było opłacić, co by miał kto kopać te rowy jak najszersze aby te "ścierwa" mogły swobodnie płynąć a nie zatrzymywać się i gnić jak mózg w twojej głowie. Serdecznie dziękuję Ci za fatygę włożoną w tak wyczerpującą odpowiedź. Z poważaniem MAUSER M03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie spokoj... nie wiecie czy sprawy w sadach dla krzykaczy juz sie odbywaja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite !!!! sąd oddalił wszystkie wnioski pana ściborka !!!! myślę że jeszcze ze dwie rozprawy i latem ruszą prace w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bylam pewna ze sprawiedliwsci stanie sie zadosc!Tak jak z referendum-PRAWDA I SPRAWIEDLIWOSC GORA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej nie wiecie co za zespol bedzie na Swiecie Kwitnacych sadow... mam nadzieje ze młody Lipa ze swoim nie bedzie... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu boj sie zacznie,nie o lekarzy a o "stolek"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia napisał:
No i znowu boj sie zacznie,nie o lekarzy a o "stolek"...
Ciesze się że i u nas ktoś się wreszcie obudził. Czas na forum przed wyborami. A myślę że bedzie się działo oj będzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Genowefa Tokarska( o Janie Sokole z PSL czołowym kandydacie w wyborach) Wojewoda Lubelski L i s t o t w a r t y Szanowna Pani Wojewodo, Od dłuższego czasu usiłowałem spotkać się z Panią Wojewodą, jednak moje prośby o to spotkanie pozostały bez odpowiedzi. Pan Krzysztof Pawlos - Dyrektor Pani Gabinetu stwierdził, iż nie ma Pani żadnego interesu w tym, aby się ze mną spotkać. W związku z powyższym zdecydowałem się na wystosowanie tej formy listu. Propozycję objęcia stanowiska Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego otrzymałem w lutym 2008 roku. Podjąłem to wyzwanie, gdyż jestem absolwentem Wydziału Handlu Wewnętrznego na kierunku Ekonomika i Organizacja Transportu Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie i propozycja objęcia powyższej funkcji była zgodna z moim wykształceniem. Stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Lublinie objąłem 10 marca 2008 roku. W tym czasie Lubelski Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego zajmował jedno z ostatnich miejsc w Polsce na tle pozostałych WITD, prawie we wszystkich statystykach. Sprawą nie cierpiącą zwłoki było wprowadzenie szeregu zmian, mających na celu poprawę funkcjonowania podległej mi jednostki. Pozyskanie nowego lokalu na siedzibę inspektoratu było jednym z pierwszych stojących przede mną zadań. W tym czasie patologia w przewozach pasażerskich na Lubelszczyźnie była niechlubnym ewenementem w skali kraju. Lubelski Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego nie posiadał również odpowiedniego wyposażenia dającego możliwość podjęcia skutecznych działań, mających na celu eliminowanie nieprawidłowości występujących w przewozach osób i rzeczy. Przed końcem 2008 roku udało mi się pozyskać nowy lokal na siedzibę WITD w Lublinie, a w wyniku poczynionych starań uzyskałem zgodę Głównego Inspektora Transportu Drogowego na uruchomienie jedynego w Polsce Centralnego Ośrodka Szkoleniowego ITD w Lublinie. Również wyłącznie dzięki mojej inicjatywie powstał Zespół d/s Poprawy Bezpieczeństwa w Przewozach Pasażerskich, składający się z przedstawicieli m.in.: Politechniki Lubelskiej, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie, którego podstawowym celem była poprawa bezpieczeństwa w przewozach osób na terenie województwa lubelskiego, a finalnym efektem pracy miał być elektroniczny rozkład jazdy eliminujący nieprawidłowości występujące w dotychczasowych rozkładach jazdy (niejednokrotnie są one bowiem sprzeczne z zasadami prawa o ruchu drogowym ). Oddziały Wydziału Inspekcji w Białej Podlaskiej i Zamościu były tylko oddziałami z nazwy. Jeszcze w 2008 roku doprowadziłem do uruchomienia dwóch oddziałów Wydziału Inspekcji w Zamościu i Międzyrzecu Podlaskim z pełną infrastrukturą niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Dzięki zakupom niezbędnego sprzętu w 2008 roku WITD w Lublinie mógł podjąć skuteczne działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach Lubelszczyzny. Uważam, że dzięki trafnym i dobrze dokonanym zakupom staliśmy się najlepiej wyposażonym Inspektoratem w Polsce. Zakupione laserowe mierniki prędkości były pierwszymi tego typu urządzeniami na terenie naszego województwa i pierwszymi w ITD w Polsce, zaś laserowy miernik prędkości z możliwością nagrywania zdarzeń był pierwszym urządzeniem tego typu w naszym kraju. Nadmieniam, iż korzystając z naszych sukcesów i doświadczeń inne Wojewódzkie Inspektoraty Transportu Drogowego zakupiły również ten sprzęt, jednak za znacznie wyższą cenę. Na efekty mojej pracy nie trzeba było długo czekać. Wpływy do budżetu państwa wypracowane przez WITD w Lublinie w 2009 roku wyniosły prawie 7,4 mln złotych. W roku 2008 roku wpływy takie były o ponad połowę niższe i wynosiły 3,4 mln złotych. Efektem szeroko zakrojonej akcji Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie, zapoczątkowanej już w 2008 roku, było przekazanie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie obszernych materiałów, dokumentujących łamanie przepisów prawa przez „busy”, a następnie zmiana rozkładów jazdy przez Urząd Marszałkowski, uwzględniająca wszelkie zasady bezpieczeństwa. Byliśmy pierwszym w Polsce Inspektoratem, który opracował dokumentację pomocną w wyeliminowaniu wadliwych rozkładów jazdy. Niewątpliwie wpłynęło to na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Dało również możliwość korzystania z naszych doświadczeń innym inspektoratom transportu drogowego. Również dzięki mojej inicjatywie podpisana została umowa o wzajemnej współpracy z KWP w Lublinie, mającej na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Działając w oparciu o art. 53 § 5 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2007 r., Nr 125, poz. 874), niezwłocznie po moim powołaniu na stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego, złożyłem do Pani Wojewody wniosek o powołanie na mojego zastępcę Pana Piotra Winiarskiego, poprzedniego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Lublinie, jednak otrzymałem zdecydowaną odmowę. Jednocześnie dano mi do zrozumienia, że jedynym możliwym kandydatem do zaakceptowania przez Panią Wojewodę na mojego zastępcę jest Pan Jan Sokół. Z informacji uzyskanych od pracowników WITD w Lublinie dowiedziałem się, że jest on osobą mającą kontrowersyjną opinię. Mam wielu znajomych i przyjaciół w środowisku PSL w Białej Podlaskiej, dowiedziałem się od nich o niechlubnej przeszłości Pana Jana Sokoła, jaką się zapisał zarówno jako dyrektor banku w Leśnej Podlaskiej, jak i działacz PSL na terenie Białej Podlaskiej. Informacjami dotyczącymi działalności Pana Jana Sokoła (min. zakup działek i nieruchomości po rażąco zaniżonych cenach od banku, którego był wówczas dyrektorem) podzieliłem się z Panią Wojewodą. Z tego też powodu przez ponad dwa miesiące nie wyrażałem zgody na powołanie ww. osoby na mojego zastępcę. Jednak na skutek nacisków ze strony Pani Wojewody oraz gwarancji, iż w przypadku negatywnej oceny pracy Pana Sokoła na stanowisku Zastępcy Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego, będę mógł skorzystać z przysługującego mi uprawnienia odwołania go z pełnienia ww. funkcji, podjąłem decyzję o powołaniu Pana Jana Sokoła na stanowisko mojego zastępcy. Niestety moje obawy, co do ww. osoby potwierdziły się, o czym wielokrotnie była Pani przeze mnie informowana w formie pisemnej. Zachowanie mojego zastępcy wskazywało, iż najwyraźniej chciał z WITD w Lublinie zrobić swój prywatny „ folwark”. O zagadnieniach merytorycznych jak i pracy w tego typu placówce nie miał żadnego pojęcia, nie wykazywał on równ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 57 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...