Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przy szpitalu brakuje miejsc parkingowych

Utworzony przez p, 21 kwietnia 2009 r. o 07:06 Powrót do artykułu
Nie ma co się dziwić że parkują tam ludzie którzy "mają coś do załatwienia w centrum". Przy zarobkach w służbie zdrowia to może tylko dyrektora lub bardziej obrotne sprzątaczki co kilka etatów mają stać na samochód który mogą tam postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE RÓBMY JAJ. GDZIE JEST CENTRUM MIASTA A GDZIE SZPITAL. A ŻE PRZY SZPITALU PARKING JEST ZATŁOCZONY TO PRAWDA RACZEJ SPOWODOWANA TYM ŻE LUDZIE ALBO NIE MAJĄ GDZIE PARKOWAĆ ALBO TYM ZE SAMOCHODÓW JEST POPROSTU CORAZ WIĘCEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻNA ZROBIĆ PARKING PŁATNY WZOREM LUBLINA CZY INNYCH MIAST I BĘDĄ MIEJSCA DLA WSZYSTKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zaradnego. czlowieku nie wiesz co mowisz!! przejdz sie pod spsk 4 a zobaczysz jaki wplyw ma pobieranie grubej kasy za parkowanie na ilosc miejsc postojowych. tam nie dosc ze niem ma gdzie postawic samochodu to ostatnio nie mozna nawet przejechac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję teren oddać pod opiekę szpitalnemu kapelanowi, a zobaczycie że żaden urzędas nie podskoczy noo.... i pokropiony będzie. (oczywiście że nie za darmo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, nie prowokuj bo jeszcze kogoś to zainspiruje. A przy okazji - dawno nie byłem więc nie wiem - nie buduje się gdzieś w Świdniku kolejna spółka prawa cywilnego pod wezwaniem krk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z samochodami ktore stoja tam dzien i noc... ?? ludzie mieszkajacy obok tam parkują i najwiecej gadają! wczoraj jakis koles sie przyczepil ze stalem jednym kolem na trawniku i powiedzial ze wraca z pracy i niema gdzie zaparkowac nagadał mi chyba za wszystkich parkujących tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...