Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2018 r. o 16:09 Powrót do artykułu
A czyja to wina, że pomoc nie dotarła do wszystkich panie Sekretarzu? Sekretarz - jak to dumnie i swojsko brzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardy białoruskie. Na zachodzie taki sekretarz powiedziałby: Niezmiernie nam przykro, naprawimy to niedopatrzenie i postaramy sie by więcej taka sytuacja sie nie powtórzyła. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekajcie , niedługo z powodu suszy i braku wody , podlewanie roślin będzie prawnie zakazane . tak będzie , jeśli te suche wiosny czy lata będą się powtarzać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło podstawowej informacji i komunikacji ze strony ZGK w Piaskach. Osoby odbierające telefony olewały dzwoniących. Beczkowozu z wodą nie widziałem chyba że stał pod urzędem Gminy i czekał na informację gdzie należy dowieźć wodę. A wystarczyło wysłać sołtysów żeby wszystkich poinformowali i każdy na te 30 godzin by się zabezpieczył. Ja wróciłem z pracy i zastałem fakt braku wody w kranie. Po wsi nie chodzę na plotki więc nic nie wiedziałem o planowanej modernizacji linii jak to obwieszczała w telefonie pani odbierająca telefony w ZGK, wszyscy zainteresowani sprawą wiedzą o kim mowa. Panie Burmistrzu rak komunikacji a tyle narzędzi Pan ma i potrafi z nich korzystać aby o jakimś sukcesie poinformować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...