Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze powiedział...Nie rozumiem dlaczego nie miałby nazywać rzeczy po imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Świdnik zabłysnął takim komentarzem. I kiszka z przetargu przez takiego "urzędnika ze Świdnika". Chyba Mielec może zacząć przyjmować gratulacje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Osina niech dalej dupę wypina a oczu niech nie wytrzeszcza a lepiej niech daleko wypieprza. Mam nadzieje,że to nie są niewybredne słowa lecz normalne polityczne słowa. Mam nadzieję,że tą opinię podziela w pełni pan rfadny Osina co dupę wypina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny nie bardzo się pomylił, ale jest ona kłamcą to na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baczność! Od czasów średniowiecza nic się nie zmieniło, oprócz środków. Zatem o co tu jarzy, oprócz szmalu? Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"polityka, człowieka kulturalnego" te dwa słowa wzajemnie się wykluczają... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, przecież nic się nie stało. Ktoś inny zrozumie, że np. błazen się zbłaźnił i wywołał - nie wiem: drugiego czy trzeciego błazna? Jak już przejmę władzę w RP, to wyrzucę wszystkie partie na zbity pysk. Ogłoszę się KRÓLEM RP i będziecie mieli królewskie życie. Pasi, czy nie? Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata nie reaguje na określenia bezpłciowe. W końcu, mimo, że słowo w końcu źle się kojarzy, błazen jest profesją male, a nie female. Każdy błazen o tym wie, jednak autor tego wpisu ma kiepską pamięć. Z drugiej strony może to oznaczać, że w opozycji jest jeden uczciwy. Każdy bowiem kłamca musi mieć wyborną pamięć. Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał o pis cała prawdę i tyle w temacie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować? Zwykły KODziasz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina jest liderem Świdnik Wspólna Sprawa, siły która zmiecie PiS w najbliższych wyborach w Świdniku. Nie ma Osina nic wspólnego z żadną partią.
  Miruś żarty się Ciebie trzymają, w Świdniku komunistów jak na lekarstwo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał rację ,co się oburzać,trzeba płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymac panie Osina! Prawda zawsze zwyciezy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość szuka taniego poklasku i tyle. A co tam panie doktorku w szpitalu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Osina po czym blazen poznaje blazna bo sam nim jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po ,,gębie,, że ten Osina to zwykły debil który przypadkiem dostał się do koryta. A że w zarządzie powiatu są debile to tylko trzeba współczuć tym co ich wybierali bo to też debile tylko bardziej debilni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Osina konie zdychaja bo Kaczynski tak na nich jezdzi ze zdychaja ze zmeczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody ten Osina a taki zapalony komuch jest to czwarte pokolenie komuchow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymitywny typ który żeby zaistniec  musi ubiegac się do chamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody ten Osina a taki zapalony komuch jest to czwarte pokolenie komuchow
komunizmu nie było nawet w ZSRR, w Polsce tym bardziej , po co więc to bredzenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...