Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reaktywacja tzw. Świdnickich Spacerów. "Przeciwko propagandzie w telewizji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 22:13 Powrót do artykułu
komuszyć można do woli na TVN24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ponieważ 35 lat temu brałem udział w tych spacerach, czego oczywiście nie żałuję, pragnę się odnieść do owego artykułu i obecnych spacerów.  - Stowarzyszenie Świdnik Wspólna Sprawa organizuje podobne zgromadzenie. Powiem jak podkreślają „pewne zjawiska zdają się wracać do czasów komunistycznych”. -  W Polsce nie było komunizmu. Proponuje, zanim zaczniecie coś pisać, to proszę się dokształcić w temacie. Co do obecnych spacerów, to nie zamierzam w nich uczestniczyć gdyż dopadła mnie grypa a kilkugodzinny spacer jeszcze bardziej mnie rozłoży. Dlaczego kilkugodzinny, już wyjaśniam. Oglądałem wiadomości w TV publicznej jak również w dwóch stacja polskiej TV prywatnej. Wszędzie brakuje obiektywizmu i rzetelnych przekazów na temat sytuacji w naszym kraju, Europie i świecie. W związku z tym normalny człowiek powinien spacerować w parach nadawania wiadomości przez te trzy telewizje i dlatego musiałbym maszerować kilka godzin. Nie mam wypranego i zniewolonego umysłu jak inni żeby nie dostrzegać tego, że w naszym kraju prawdziwie wolnych mediów nie ma, podobnie jak w większości krajów Unii. Jedyne na to lekarstwo, to nie kupować szmatławej prasy a TV publiczną i prywatną wystarczy przełączyć na programy naukowe i przyrodnicze.   Na koniec jeszcze dodam, że protest ma sens, kiedy dotyczy całego zagadnienia a nie wybranych rzeczy. Proszę też nie profanować tamtych wydarzeń gdzie ludzie byli świadomi tego, z czym walczą i dlaczego z obecnym politycznym kretynizmem.
nie będę cziebie czytac bo mi się nnawet nie chce tych głupot czytac, ale jak wczesnie szłeś to teraz wypieprzaj do bolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pałować będą też jak za komuny? szkoda futer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chaachaacha  .....teraz będą spacerować byli ormowcy , zomowcy ,zetesempowcy i inni "towarzysze"...bezczelne ścierwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem to nie Osina i Sadło finansują z naszych pieniędzy propagandę powiatu, czyli powiat TV i Przegląd Świdnicki?? Czy tak można marnować pieniądze na nachalną propagandę i to zawłaszczoną przez jedną partię-Świdnik Wspólna Sprawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to ten sam Osina co działał w SLD i wychwalał PZPR i socjalizm? I to może jeszcze ten Sadło co to był dziennikarzem w Gazecie Wyborczej a tatuś pałował robotników? No nie możliwe! Musiało im się coś po...ć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerwowe podrygi postkomunistycznych pasożytów są dowodem na to, że zmiany idą w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To emeryci z kod'u zmienili już nazwę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEK też spacerował :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo tez przyjdę trzeba pokazać sprzeciw tej partii towarzyszy z minionego ustroju. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2002 r. zarówno Sadło, jak i Osina, kandydowali z list postkomunistów do rady miejskiej w Świdniku. Osina był nawet szefem klubu SLD w świdnickiej radzie miasta. Doskonali kandydaci na kontynuatorów antykomunistycznej tradycji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Was ! I tak już chyba nikt nie ogląda "programów informacyjnych" na czele z "Wiadomościami" w telewizji publicznej. Cieszę się, że znowu Świdnik jest pierwszy z tą inicjatywą. Trzeba pokazać przede wszystkim młodzieży, że trzeba walczyć z takim czymś jak kłamstwo w mediach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchy płaczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...