Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklamówka z imitacją gotówki zostawiona w umówionym miejscu. Wpadka nastolatków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2018 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Ale pazerne gnoje, niech gnija w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki w rurkach w stylu "szlachta nie pracuje" chcieli okraść kobietę która ciężko pracowała na swoje pieniądze a tu nie wyszło... pałami powinni ich nauczyć żeby pamiętali co zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi za kraty, ale z drugiej strony to go.wno to obchodzi kto i ma co wypłaca pieniądze. Miałem podobna sytuację. Zanim udało mi się wypłacić moje pieniądze musiałem się natlumaczyc, naprosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gum i lizaków dałoby się za to nakupić. Albo bardzo fajną nową grę na telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty się niszczy. Uwalić im łapy, niech tyłki sobie łokciem podcierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta rasa co chodzi bez skarpetek cały rok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy, to już nawet porsche reklamują.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imitacja gotówki dla imitacji policjantów - ale 8 lat już naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczyle ,wpi..dol i do lochu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spraw Nagroda dla pracownika banku . Zaoszczędził czas policji (zeznania,typowanie ewent. sprawców itp.) i wyeliminował na jakiś czas oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te gnoje powinny okradać takich samych jak oni, a nie staruszki. Starszemu dać 3 lata, młodszego do poprawczaka. I won z tym tałatajstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile, normalnie debile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sąd dla nieletnich nie róbcie z siebie idiotów 16 lat menel jaki nie letni do prawdziwego pudła z nim może jeszcze powiecie że dziecko nie wiedziało co robi nie zdawał sobie sprawy z tego co robi nie odróżnia dobra od zła patologia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wersja tej pani , jest trochę inna. Opowiadała swoim znajomym, że od razu wiedziała że to naciągacze, zgłosiła sprawę policji i z nimi współpracowała. Żadnych pieniędzy nie wypłacała z banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Młodzi za kraty, ale z drugiej strony to go.wno to obchodzi kto i ma co wypłaca pieniądze.  Miałem podobna sytuację.  Zanim udało mi się wypłacić moje pieniądze musiałem się natlumaczyc, naprosic.
 Co to za bełkot, pijany cy co???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażająca "kreatywność" (kretynizm) młodzieniaszków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mowia ,ze w Polsce bieda, szczegolnie emerytom, a slyszy sie kontach emerytow na kilkanascie, czy kilkadziesiat tysiecy. Bieda jest obecnie tylko leniom, prozniakom, pasozytom! Prawdziwa, straszna bieda to byla za PRL-u, ale ludzie byli twardsi i zaradniejsi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą czarną znam dobrze,moja sąsiadka,tylko nie wiem po co im te kamizelki.Mieli być anonimowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...