Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to ? Antoni Macierewicz obiecał, zarzekał się, przysięgał że rząd zamówi w Świdniku śmigłowce ! I co sympatycy PiSu ? Okłamał Was wasz kochany polityk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Antonio? No gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni dalej szuka spisków. Mnie bardziej.ciekawi gdzie.się.schował niejaki Soboń.. Tyle bajery było a teraz okazuje się że klepią stare graty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest Polaka firma. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niektorym marzy się nadal ekskluzywny sztot z Francji. Świdnik ma zamówienie rządowe, skoro lemingi o tym zapomniały. To przypominam. Niestety rząd nie jest od utrzymywania prywatnej firmy, która produkowała i ptodukuje na cały świat. Kontraktów z Polski nie wycofano. Dzięki temu firma dalej funkcjonuje i nie musi zwalniać masowo pracowników. Lemingi mają trudności z czynnością czytania i wyciągania wniosków. To może przypomnę, że z treści wynika, iż... nie zwolniono ani jednego pracownika stałego (tzw. Festarbeiter). Poza tymi co mogą pójść na emeryturę. Ja rownież dzisiajmw Niemczech podpisałem aneks do umowy o możliwości przejścia na tryb awaryjny "Kurzarbeit". Na razie jest sporo zamówień, ale Niemcy dmuchają na zimne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niektorym marzy się nadal ekskluzywny sztot z Francji. Świdnik ma zamówienie rządowe, skoro lemingi o tym zapomniały. To przypominam. Niestety rząd nie jest od utrzymywania prywatnej firmy, która produkowała i ptodukuje na cały świat. Kontraktów z Polski nie wycofano. Dzięki temu firma dalej funkcjonuje i nie musi zwalniać masowo pracowników. Lemingi mają trudności z czynnością czytania i wyciągania wniosków. To może przypomnę, że z treści wynika, iż... nie zwolniono ani jednego pracownika stałego (tzw. Festarbeiter). Poza tymi co mogą pójść na emeryturę. Ja rownież dzisiajmw Niemczech podpisałem aneks do umowy o możliwości przejścia na tryb awaryjny "Kurzarbeit". Na razie jest sporo zamówień, ale Niemcy dmuchają na zimne.
Miałbyś nawet sporo racji, gdyby tym zakładem PiSowscy politycy nie grali w poszczególnych kampaniach wyborczych. Dlaczego to robili obiecując cuda na kiju? Trzeba było wtedy pyszczyć, że to prywatna fabryka i politycy nie powinni jej wykorzystywać w kampaniach. Robiłeś to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...