Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid wycofał ze sprzedaży popularne czekoladki

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2012 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Jak zwykle po tym zdarzeniu sanepid pójdzie do producenta i zwali na niego winę. Może teraz w ramach wyjątku zacząłby od sieci dystrybucyjnej czyli tego co się dzieje pomiedzy wysyłką z magazynu producenta a wstawieniem towaru do sklepu na półkę. Widać że gdzies byy przechowywane w nieodpowiedniej temperaturze ale to każdy laik wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinno byc Irish Whiskey&CREAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lidla czy z biedronki come from?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w biedronce nie ma takich na pewno również w lidlu nie widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaufland?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tyle krzyku? Zajmuję się produkcją czekolady na co dzień. To, że czekolada pokrywa się białym nalotem jest zupełnie normalne - to nic innego jak tłuszcz kakaowy. Po prostu czekolada została źle zatemperowana - źle wystudzona. No ale, czego się spodziewać po czekoladkach wartych kilka złotych? Prawdziwa czekolada to koszt dzisiaj rzędu 20 zł za 100 gram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było sobie kupić w Wedlu baranie a nie w markercie za pare groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAAAAA TO NA PEWNO Z SIECI SKLEPÓW GS...TAK KUPISZ TOWAR NAWET SPRZED 2 LAT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te czekoladki chyba wszystkie sa takie.ja kiedys kupilam i rowniez mialy biały matowy nalot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czekoladki sa dostepne w "funcjakach" w UK Oczywscie po funcie. Po ile sa w polskich sklepach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
te czekoladki chyba wszystkie sa takie.ja kiedys kupilam i rowniez mialy biały matowy nalot
te czekoladki tak mają, w Anglii też można je kupić i czasami trafiają się identyczne. zatruć się raczej tym nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Były zjełczałe, pokryte białym nalotem i do tego wyschnięte – tak nasz Internauta opisuje czekoladki, które kupił przed świętami w świdnickim markecie
To nie byl nalot to był szron bo zimno. śmiało trzeba było jeść..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te czekoladki tak mają, w Anglii też można je kupić i czasami trafiają się identyczne. zatruć się raczej tym nie da.
To oczywiste,że whisky zdezynfekowała czekoladki..a jednak dla pewności warto popić je nasza czystą, tez dobrze dezynfekuje i nie jest tak wstrętna w smaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teściunio tyż mi takie zafundował na imieniny aż sie posrałem puzni hehe to z L.... pewnie heh dobre dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...