Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedliszczki: VW zderzył się z busem

Utworzony przez Demon, 6 listopada 2010 r. o 21:37 Powrót do artykułu
jechałem dzisiaj tamtędy. Nie wiedziałem ze VW ma kształt i znaczek FIATA UNO. Ale cóż redaktorzy DZ W nie raz już mylili marki samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest "droga K-17"?
Do nauki analfabeci z redakcji!!

Widzę, że ten autor jest nienauczalny, ale może przyda się komuś innemu. Oznaczenia dróg są takie:
A 1 = autostrada; S 1 = droga ekspresowa; DK 1 = droga krajowa; DW 1 = droga wojewódzka.
Niedouczony mały Kazio może sobie mówić i pisać co chce natomiast osoby publikujące teksty w gazetach ( o dziennikarzach nie wspominając) obowiązuje min. precyzja i dbałość o czytelnika, natomiast niechlujstwo w warstwie językowej i informacyjnej świadczy o nich baaardzo źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demon napisał:
jechałem dzisiaj tamtędy. Nie wiedziałem ze VW ma kształt i znaczek FIATA UNO. Ale cóż redaktorzy DZ W nie raz już mylili marki samochodów.
nie wiem co widziales ale bus lezacy na dachu w rowie na bank nie byl fiatem uno a samochod osobowy stojacy na pasie w strone zamoscia tez nie byl fiatem uno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...