Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigłowce dla wojska. MON kupuje w Mielcu, w Świdniku oburzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Ludzie nie podniecajcie się. To dla sił specjalnych. Dla marynarki będą ze Świdnika. Swoją drogą, cztery to niewiele. Znaczy wojny nie będzie.
Zastanawiam się co byś powiedział jak by cię jakiś pisdnięty w kakałko zajedzie...  "to nic, nic sięnie stało każdemu zdarza siępotknąć..." aaaahahahahah śmieję się z ciebie i z wszystkich co wierzą w obietnice pisu.... natomiast z sytuacji Świdnika to mi się nie chce śmiać bo został oszukany fałyszywymi obietnicami...
 Nie kibicuję PISowi, tylko Wuesce. Cała jej historia, to dostarczanie helikopterów Polskiej Armii i nie skończy się to tak jak wielu malkontentów to opisuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po ile dziś ten kotlet ?
 Ten "kotlet " dał ci wolność wypisywania bzdur pajacu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej Świdnik głosuję na PiS Jacksona, Sobonia i resztę towarzystwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wolność jak trza robić co pisiorki każą. Cały rząd ktory jest od obalenia kpmuny to są ci sami ludzie te same mordy co w tedy poprostu pomyślały i wiedzialy jak dorwac sie do koryta. Od lewicy przez centrum po prawicę to są poprostu ludzie którzy myślą jak w latach 70 czy 80 tzn. Skoro JESTEŚMY przy władzy to należy nam się wszystko i wszystko jest nasze i gowno nam zrobią. Dopóki Polską nie zacznie rządzić pokolenie ludzi lat 90 i w górę to niestety ale... Zobaczcie jaka jest srednia wieku w sejmie czy senacie trzech na czterech już powinno byc na emeryturze. Ale oni wolą jeszcze nas podoic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierajcie dalej PiS-owców to zaorają resztę lubelszczyzny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi już zioną językiem miłości? A mogliśmy tak ładnie wejść Francuzom w la dupę i mieć nieloty. PiS zrobił dobrą robotę dla kraju, wreście są pieniądze i będą, a ktorych minister finansów Rostowski nie widział. No i nie ma Rudego, który pewnie przejadłby pozostałą kwotę z OFE, czyli ponad 160.000.000.000 zł, bez naszego pisemnego pozwolenia. Ja Rudemu kraść z mojego konta nie pozwoliłem. A ty lemingu pozwoliłeś? Sprawdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to zakała mieszanców regionu lubelskiego Posłowie Lubelscy to maślaki jakby im nasrali w mieszkaniu a to  nic bo to gówienko dojnej zmiany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leonardo Helicopters to polska spółka. Tak nawiasem!
 tak polska jak Fiat w Tychach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo wybory. Mam nadzieję, że nie zapomnicie tej zniewagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie  " Solidaruchy " oburzone na Warszawę chcą jechać ! Buhahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MON nie chce maszyn z rejestracją LSW !!! A tak na poważnie to Black Hawki mają bardzo dobrą opinię i są sprawdzone w walce a AW 101 wyprodukowano o wiele mniej i ostanio miał problemy w Norwegii.
 Tak na poważnie, to w walce sprawdzone są Black Hawki, a nie mieleckie Black Hawki dla ubogich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej Świdnik głosuję na PiS Jacksona, Sobonia i resztę towarzystwa
 już myślałem, że na końcu napisane jest reszkę :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo wybory. Mam nadzieję, że nie zapomnicie tej zniewagi!
 To jest najlepszy czas na rozliczenia ze śmigłowców, elektrowni, mieszkań +, 13 tej emeryty itd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Idą wybory więc przed przyjadą do Świdnika i naobiecują kontrakty żeby złapać głosy, a inteligentni inaczej znowu to łykną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniaki ze Świdnika miło jak was pis dyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MON nie chce maszyn z rejestracją LSW !!! A tak na poważnie to Black Hawki mają bardzo dobrą opinię i są sprawdzone w walce a AW 101 wyprodukowano o wiele mniej i ostanio miał problemy w Norwegii.
 znaczy Policja będzie walczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten laluś soboń się nie nadaje. Jaki z niego budowlankec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń to zwykły "słup", gada ale nie ma żadnej siły sprawczej Znów przed wyborami coś obiecaja a ciemny lud to kupi :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MON nie chce maszyn z rejestracją LSW !!! A tak na poważnie to Black Hawki mają bardzo dobrą opinię i są sprawdzone w walce a AW 101 wyprodukowano o wiele mniej i ostanio miał problemy w Norwegii.
 tak na poważnie to wszystkie nasze pieniądze wojskowe idą na amerykanów - przypadek?? nie sądzę... oby się nie przejechali na tym wiernopoddańczym układzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamowicz nad urną się rozżala widząc takie komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...