Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigłowiec czy motocykl powinien witać wjeżdżających do Świdnika?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 11:19 Powrót do artykułu
zamiast śmigłowca czy motocykla proponuje: samochód aŁdi na podlubelskich blachach ze znerwicowanym kierowcą w środku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wjeżdża to śmigłowiec a jak wyjeżdża to WSK-a albo niech zostanie jak jest czyli "SOBOŃ"!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej! Ile słoików z lublyna kometuje. Ciekawe gdzie by pracowały jakby nie było wsk? W dajewo ? A może na straganie na lybartowskey ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSK czy śmigłowiec toż to symbole komunizmu... a przecież propagowanie symboli komunizmu jest karalne... nie pomieszało się komuś coś...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbolem tej wsi .z której "komuna" zrobiła miasto po przez zakład WSK, który za dobrego kapitalizmu przekształca się co rusz w nowe obce spółki ,które więcej zwalniają niż zatrudniają i produkują powinna być ta krowa z pancerną o####ą d####ą pasąca się jak zawsze po transformacji na rondzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakson z jankowska w uscisku haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byc tez połączenie śmigłowiec z motocyklem albo od Krępca motocykl a od Lublina śmigłowiec podzielic to w jakis sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Doroba ! Każda sroka swój ogon chwali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń na wsce podczepiony pod sokołem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadnych smiglowcow czy motocykli, gosci powinni witac dwaj umilowani przywodcy Jakson i Sobon w towarzystwie swiatowej slawy miejscowego duszpasterza, ktory wslawil sie niebywale swiatobliwym i skromnym zyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniak w dresie - taka jest moja koncepcja bo oddaje stan mentalny dzisiejszych "Świdniczan";p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak helikopter a pod nim WSK. Można to razem skomponować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podążając za linią naszych "rzondzoncych" to powinien powstać monument kaczyńskiego i rydzyka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można zmienić miejsce zamieszkania, po co się  męczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze pod tekstami o Świdniku widzę komentarze buraków z Lublina. W Warszawie się nabijamy że jak widzisz samochód z rejestracją LU uciekaj lub zjedz na pobocze. Otóż buraki z Lublina wasze miasteczko bez studentów pewnie liczy że 100 tys mieszkańców max taki Ursynów jest większy i te buraczane komentarze świadczą o mentalności wiejskiej mieszkańców Lublina. Nie jestem apropo za Świdnika czy Lublina ale często przyjeżdżam na Lubelszczyznę i gdy widzę nad j Białym jakiegoś buraka to 99 proc jest to mieszkaniec Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć w Lublinie ma stanąć tęcza jako symbol tego wsiowego miasteczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po metrykę nie muszę jeździć koleją, bo mogę to teraz załatwić w Warszawie, tu mieszkam i tu płacę podatki. Jak chcę przyjechać do rodziny, to mam samolot z Warszawy. Tymczasem Wy dalej sobie wrzucjacie fotki na fejbuczka z Pałacem Kultury i chwalcie się, że na łykend do stolycy przyjechaliście i zjedliście wieśmaca na centralnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciebie cebulaku taki Warszawiak jak z koziej d trąba. Śmierdzace pisiorstwo opanowalo Świdnik i zrobilo z niego prowincjonalna wioche, na kktorej kompletnie nic sie nie dzieje a burak na buraku na kazdym kroku, drech na dresie w rytmie dicha w polu; totalny upadek mentalny, intelektualny, gospodarczy i cywilizacyjny i przeplacona fontannna, droga rowerowa czy inna tego typu pseudoinwestycja tego obrazu nie zmieni. Moi znajomi nawet nie mysla o powrocie do tej zabitej dechami wiochy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciebie cebulaku taki Warszawiak jak z koziej d trąba. Śmierdzace pisiorstwo opanowalo Świdnik i zrobilo z niego prowincjonalna wioche, na kktorej kompletnie nic sie nie dzieje a burak na buraku na kazdym kroku, drech na dresie w rytmie dicha w polu; totalny upadek mentalny, intelektualny, gospodarczy i cywilizacyjny i przeplacona fontannna, droga rowerowa czy inna tego typu pseudoinwestycja tego obrazu nie zmieni. Moi znajomi nawet nie mysla o powrocie do tej zabitej dechami wiochy.
 Tu się zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylem w Warszafce od przeszlo 20 lat (poza lotniskami) i wcale mnie do tej prowincjonalnej "stolycy" nie ciagnie; wiekszosc dzisiejszych "Warszawiakow" to przyjezdne wiesniaki - cymbaly co im palma odbila. Na tle europejskich stolic to wiocha do potegi n-tej; jedyne polskie miasta na poziomie to Wroclaw, Poznan Szczecin czy Gdansk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...