Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starostwo "podszywa się pod inwestycję" miasta? Urzędnicze przepychanki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2018 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Tylko poseł, wiceminister Soboń może uratować swidnik, a nawet okolicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej budować za pieniądze Miasta drogę Powiatową a konsultacje robić po uzgodnieniu obu stron. To śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę - w starostwie siedzi PSL? U nich to norma - wszyscy tam są nierobami aby kombinują jak coś urwać dla siebie, zrobić ludziom wodę z mózgu i wytrwać przy korycie do końca świata. Tacy są ludzie z PSLu - prymitywni, zakłamani, bez żadnej moralności i przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć wylot Klonowej (ruch lokalny spokojnie obsłuży wyjazd na Wyszyńskiego). Tak samo zamknąć wylot Rejkowizny (jest wyjazd z tego poronionego osiedla domków przez Drewnianą). Koszt zerowy, problem rozwiązany. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję konsultację: Co remontować w pierwszej kolejności: A. ul. Armii Krajowej B. Po raz drugi ul. Racławicką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram : A odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mieszkam przy ulicy Armii Krajowej ale jej stan jest kiepski lekko mówiąc. A dlaczego poprawiają ul. Racławicką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że AAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie zapytał mieszkanców i nie przeprowadził konsultacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu może trzeba przeprowadzić konsultacje czy remontować Racławicką czy Armii Krajowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam zapomniałem ,że to droga powiatowa konsultacje może robic tylko Starostwo. A może już konsultacje były a mieszkańcy nie zauważyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz niech się zajmie Okulickiego i Targową, powiat dziwię się, że podczas remontu nie przeprowadził wcześniej konsultacji społecznych. Niestety to co obecnie się dzieje to nic innego jak wprowadzenie do wyborów samorządowych. Najgorsze jest to, że ani PIS-owiekie towarzystwo ani PO-PSL mi nie pasuje i na kogo zagłosować????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn ubeka, gwałciciela niepełnosprawnej wypowiada się w imieniu starosty.... dno!!! Osina który blokował budżetu obywtaleski w powiecie teraz konsultacji społecznych chce... my tego nie kupujemy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może potrzebne są konsultacje co do budżetu obywatelskiego w powiecie? Czego tam nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osinowe kołki i Biełyje Wąsy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te starostwo to porażka - tylko kopią się z ludźmi i bawią się w kodziarzy zamiast zrobić coś dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z tak zwanego terenu tzn z powiatu i nikt mnie nie pytał ktorą ulicę remontować i dlaczego w Świdniku jeżdzę przez Świdnik ul Racławicką i jest ok. nie ma dziur a o nas zapomniano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pytają mieszkańców o wybór koncepcji? Chyba są od tego eksperci, którzy wiedzą lepiej które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik urzędu miasta KŁAMIE. Nie było wskazań w dniu 22 lutego. Starostwo dostało obecnie, nie jeden, a komplet siedmiu rozwiązań do ustaleń najlepszego, a konsultacje są najlepszą formą kontaktu z bezpośrednimi użytkownikami dróg. Ponadto, jeżeli miasto chce coś wybudować na nie swoim terenie, to może zacznie NORMALNIE rozmawiać z właścicielem drogi którą generalnie wyremontował 2 lata temu, a teraz będzie się ponownie rozgrzebywać ? Mogło miasto wtedy włączyć mózg? Nie, bo strata władzy w starostwie przesłoniła racjonalne myślenie, i trzeba było zająć się upchaniem łajzowatych kolesi na ciepłych posadkach. Zresztą, teraz są pełne gacie, że po jesiennych wyborach bezrobocie w oczka spojrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osinie źle z oczu patrzy. Nie wzbudza mojego zaufania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...