Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

STRASZYDŁO - CZY NOWY WYSTRÓJ ?

Utworzony przez mariola, 4 maja 2009 r. o 11:55
Przechadzając się ul Racławicką w naszym mieście , ze zdumieniem zobaczyłam NOWY WYSTRÓJ sklepu Stokrotka przy ul Racławickiej 9 . Budynek dosyć ładnie odnowiony , na ścianie tabliczka pt "zakaz handlu", i obok ohydna , obskórna , buda....... Czy to nowy wystrój ? czy to nowa moda ? Czy można wiedzieć ile kosztowało "załatwienie" pozwolenia na postawienie TAKIEGO CZEGOŚ ? CZY TO TAK JUŻ MA BYĆ? NNNNIIIIEEEE!!!!!!!!! A MOŻE TAK WŁAŚNIE NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE NOWE TARGOWISKO ??????? I właśnie stawiając takie "CÓŚ" od czegoś trzeba było zacząć aby powoli przyzwyczaić ludzi ........A może miasto czerpie z tego faktu tak gigantyczne korzyści , że przyzwyczaić się musimy ! MNIE SIĘ TO STRASZYDŁO WCALE NIE PODOBA I NIE CHCĘ ABY OZDABIAŁO TO MIEJSCE . Do czasu aż ta ozdoba nie zniknie - więcej moja noga w STOKROTCE nie stanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariola napisał:
Przechadzając się ul Racławicką w naszym mieście , ze zdumieniem zobaczyłam NOWY WYSTRÓJ sklepu Stokrotka przy ul Racławickiej 9 . Budynek dosyć ładnie odnowiony , na ścianie tabliczka pt "zakaz handlu", i obok ohydna , obskórna , buda....... Czy to nowy wystrój ? czy to nowa moda ? Czy można wiedzieć ile kosztowało "załatwienie" pozwolenia na postawienie TAKIEGO CZEGOŚ ? CZY TO TAK JUŻ MA BYĆ? NNNNIIIIEEEE!!!!!!!!! A MOŻE TAK WŁAŚNIE NA NASZYCH OCZACH POWSTAJE NOWE TARGOWISKO ??????? I właśnie stawiając takie "CÓŚ" od czegoś trzeba było zacząć aby powoli przyzwyczaić ludzi ........A może miasto czerpie z tego faktu tak gigantyczne korzyści , że przyzwyczaić się musimy ! MNIE SIĘ TO STRASZYDŁO WCALE NIE PODOBA I NIE CHCĘ ABY OZDABIAŁO TO MIEJSCE . Do czasu aż ta ozdoba nie zniknie - więcej moja noga w STOKROTCE nie stanie .
Dobre , dobre spostrzeżenie ..... Mnie też się ta ohydna buda nie podoba i też przestałem zaglądać do Stokrotki...... jednak muszę zauważyć , że "lepsza " była kupa wiader.....a wokół ......szkoda słów !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszydło stoi jak stało . Tabliczka pt. "ZAKAZ HANDLU" - tylko dla wybrańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW napisał:
Straszydło stoi jak stało . Tabliczka pt. "ZAKAZ HANDLU" - tylko dla wybrańców.
Zapomniałem uprzedzić . Zobaczycie , przewiduję , że reakcją na nasze uwagi będzie , że ten "zakaz handlu" ......ZNIKNIE....... Taka jest nasza rzeczywistość.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW napisał:
Zapomniałem uprzedzić . Zobaczycie , przewiduję , że reakcją na nasze uwagi będzie , że ten "zakaz handlu" ......ZNIKNIE....... Taka jest nasza rzeczywistość.....
Znak jeszcze stoi , ale masz rację , napewno zniknie . W ślad za budą wkrótce pokażą się sprzedawcy JAJ itp. Cała sprawa jest tak mętna że nie wiem. Czy ktoś za takie zezwolenie zebrał kasę czy co ? W każdym razie to jaja jak berety !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
Znak jeszcze stoi , ale masz rację , napewno zniknie . W ślad za budą wkrótce pokażą się sprzedawcy JAJ itp. Cała sprawa jest tak mętna że nie wiem. Czy ktoś za takie zezwolenie zebrał kasę czy co ? W każdym razie to jaja jak berety !
OHO...........Coś się zaczęło dziać..........zobaczymy co dalej..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariola napisał:
OHO...........Coś się zaczęło dziać..........zobaczymy co dalej..........
Kochani ! Śmiem twierdzić , że jednak ktoś czyta nasze posty na tym FORUM . Melduję , że plac czysty . Ohydna buda zniknęła . Tablica pt. "ZAKAZ HANDLU " stoi dumnie i tym razem odzwierciedla rzeczywistość . Nie ma też tego "specyficznego" towarzystwa z wiadrami. NARESZCIE !!!! A ja jestem z powrotem klientem STOKROTKI ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!! FATAMORGANA !!!!!!! MARIOLKA !!! RANO BUDY NIE BYŁO ----------ALE TERAZ STOI W NAJLEPSZE !!!!!!!!! Na świdnickie porządki - TO WŁAŚNIE JEST "PORZĄDEK" . LEPIEJ WALCZYĆ Z WIATRAKAMI....... No i ta tablica "ZAKAZ HANDLU " TO JEST TO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
HA HA HA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!! FATAMORGANA !!!!!!! MARIOLKA !!! RANO BUDY NIE BYŁO ----------ALE TERAZ STOI W NAJLEPSZE !!!!!!!!! Na świdnickie porządki - TO WŁAŚNIE JEST "PORZĄDEK" . LEPIEJ WALCZYĆ Z WIATRAKAMI....... No i ta tablica "ZAKAZ HANDLU " TO JEST TO !!!!
Słuchajcie moi mili........czy ktoś wie co tu jest grane ????? Co to za fatamorgana ??? Czy ta buda znów się pojawi ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...