Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Struża Kolonia: Zginął rowerzysta potrącony przez dwa samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2019 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Tragiczna informacja z Irlandii Północnej: Pakistańczyk brutalnie zamordował polskie dziecko, pięcioletnią dziewczynkę. W mediach poprawna lewacka cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był zbyt ubogi aby zakupić kamizelkę odblaskową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie uderzenie rowerzysty musiało nastąpić zanim spadł na jezdnię po pierwszym(sadząc po tym jak wygląda samochód). Piszą że po chwili, ile trwała ta chwila? Czy to możliwe ? Czy ten pierwszy jechał przed nim czy z przeciwnej strony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczna informacja z Irlandii Północnej: Pakistańczyk brutalnie zamordował polskie dziecko, pięcioletnią dziewczynkę. W mediach poprawna lewacka cisza.
 komunizm ma sie dobrze , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie uderzenie rowerzysty musiało nastąpić zanim spadł na jezdnię po pierwszym(sadząc po tym jak wygląda samochód). Piszą że po chwili, ile trwała ta chwila? Czy to możliwe ? Czy ten pierwszy jechał przed nim czy z przeciwnej strony .
 Dziękujemy poruczniku Borewicz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne pytanie szukam osób ze świdnika dużego czy są tu tacy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne pytanie szukam osób ze świdnika dużego czy są tu tacy?
 Ja jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaczki to silni tylko w gębie,znacie szczegóły,że komentujecie? Do garów, a nie na internety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egff nam pytanie dotyczące byłego proboszcza waszego sprzed 5 lat ks A. S. Czy on był normalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...