Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnickie kościoły.

Utworzony przez Obiektywna, 15 grudnia 2007 r. o 09:08
Witam. Postanowiłam założyć wątek żeby ewentualnie Ci którzy mają wolę wyrazić swoją opinię na temat przekazywania ziemi pod kościoły przez samorządowców, podczas gdy w mieście brakuje środków chociażby na straż miejską. Zapraszam do wyrażania opinii.. Pozdrawiam-Justyna
Ostatnio edytowany 23 stycznia 2008 r. o 17:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogę wiedzieć po co Nam w Świdniku Straż Miejska? Zastanówcie się ile osób potrzebuje pomocy duchowej, a ile "korzysta" z pomocy Straży Miejskiej! Dzisiejsze społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z priorytetów życiowych, hierarchii wartości, a ich dzisiejsza semantyka pozostawia naprawdę wiele do życzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanin napisał:
A mogę wiedzieć po co Nam w Świdniku Straż Miejska? Zastanówcie się ile osób potrzebuje pomocy duchowej, a ile "korzysta" z pomocy Straży Miejskiej! Dzisiejsze społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z priorytetów życiowych, hierarchii wartości, a ich dzisiejsza semantyka pozostawia naprawdę wiele do życzenia...
================================================================================ ================= Człowieku OTWÓRZ OCZY!!! O jakiej pomocy duchowej Ty mówisz, zobacz kim są naprawdę duchowni. http://antyklerykalisz.pl/artykuly/obludakleru.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, Człowieczku, spójrz... I otwórz oczy! Trochę wiary w człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna napisz ze sama d*** grzejesz w tej strazy miejskiej i wolasz datki na tych nierobow bo przeciez cie znam i wiem jak mamusia posadke ci zalatwila sama sie chwalilas zapomnialas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanin napisał:
A mogę wiedzieć po co Nam w Świdniku Straż Miejska? Zastanówcie się ile osób potrzebuje pomocy duchowej, a ile "korzysta" z pomocy Straży Miejskiej! Dzisiejsze społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy z priorytetów życiowych, hierarchii wartości, a ich dzisiejsza semantyka pozostawia naprawdę wiele do życzenia...
no ja nie spotkalem kapłana, który udzieli by pomocy duchowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ta Strać Miejska to banda darmozjadów... nic nie robią tylko dupy wożą ty samochodem i czepiają się jak ktoś źle zaparkuje bo spieszy mu sie... A kościołów w Świdniku nie ma aż tak dużo... 4 kościoły na 40 tys. mieszkańców? Za to mogli by zrobić wkońcu porządną dyskoteke w tej dziurze, bo nawet nie ma gdzie wieczorem pójść potańczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba nam ani straży miejskiej ani kosciołów.Ktoś napisał że mamy 4 a ja mówie 6.Trzeba policzyc na Biskupiu które nalezy do naszego miasta oraz w szpitalu kaplice gdzie duzo osób korzysta z opieki duchowej :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znalazłem coś dla "miłośników KrK" http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=adam_xyz Strażnik Miejski-Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemnie się ogląda, ale powinno być tak: http://chomikuj.pl/button/adam_xyz.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...