Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Jaka cena za niszę w kolumbarium?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 02:16 Powrót do artykułu
Po co budować bloki, skoro w kolumbarium m^2 jest drogi jak w willi w Monako? Tusko okradł nieboszczyków z 2,900zł pozostawiając ich rodzinom jedynie 4.000zł, by nie rozbisermanić chciwych kamieniarzy, a tutaj taka władzy checa. Co oni? Chcą robić na złość Tuskowi? Przez te opłaty wychodzi na to, że jest parszywym kłamcą i hieną cmentarną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazernosc na kase jest obecnie w modzie! Taka mamy fajna zmiane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, jakby dawniej tak nie było. A kto forsował pomysł kolumbarium i kto na tym zyskuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozbój w biały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak teraz wykupię miejscówkę w ścianie, to do czasu aż nie zejdę mogę sobie tam trzymać np ogórki i dżemy i kompoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy jak teraz wykupię miejscówkę w ścianie, to do czasu aż nie zejdę mogę sobie tam trzymać np ogórki i dżemy i kompoty?
 Oczywiście! Możesz wtedy nawet wykonać sobie tablicę, tylko zostaw miejsce na wpis kiedy z.....esz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa, a dlaczego nie 10 000 zł a może nawet i euro!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak uwalić naród to na całego. Dalej dobra zmiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly zasilek pogrzebowy na kolubarium a z czego pokryc pozostale koszty? Od 8 lat zadnej waloryzacji? My z mezem przezorni, kwatera gotowa, stoi i czeka na nasz czas. Przynajmniej wiem gdzie i jak bedziemy spoczywac a dzieciom oszczedzimy problemow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za modę się płaci. Ciekawe, czy ktoś wyliczył, ile kosztuje m2 w tym apartamencie? Bo to chyba lepszy interes niż budowanie mieszkań dla żywych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie przy każdej kwaterze jest miejsce na znicz, a tutaj co to ma być? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze sie radni opamietaja i nie pozwola na dojenie mieszkancow! No "dobra zmiana" pokazcie na co was stac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak mniej niż w Lublinie, tam 4 500,00 zł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policz ,grobowiec,pomnik,sprzątanie kilka razy do roku,a jak zabraknie najbliższej rodziny to zaniedbanie,grobu i pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie za drogo i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jedno z tych kolumbariów jest tyłem do przodu? jak zwykle , jeden najmadrzejszy to wymysłił, reszta znawców przyklasnęła. Interes sie kręci. A szczegóły ....tył, przód, kwiaty, znicze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...