Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Nowe miejsca do rekreacji i place zabaw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Żuk się śmieje z sąsiadów, bo na placach zabaw się nie zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to było w Lublinie to już by tam stały apartamentowce oczywiście puste jak na nałęczowskiej Czechowie i na Zana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zaraz się zacznie trolowanie lubelaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po ch.j to? Normalny pracujący (i płacący podatki z których finansoeane są te p.erdoły) człowiek to bardziej potrzebuje parkingów! Tylko nieroby i tłuste mamuśki 500+ będą tam łazić i p.erdzieć w ławeczki. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się nam p. Jakson wziął za budowanie placów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po ch.j to? Normalny pracujący (i płacący podatki z których finansoeane są te p.erdoły) człowiek to bardziej potrzebuje parkingów! Tylko nieroby i tłuste mamuśki 500+ będą tam łazić i p.erdzieć w ławeczki. Taka prawda.
pod samą klatką najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to samych parkingow wybudowac ty zjebie zebys mogl swojego passata postawic, a wlasnie ze w swidniku parki jak najbardziej potrzebne bo do tej pory nie ma gdzie wyjsc pochodzic, i nie samymi.parkingami i galeriami czlowiek zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super jestem Zaaaa, a ten park przy fabrycznej to naprzeciwko kortow i basenow chcialem dopytac jak ktos wie moze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i na ch.. Wam żłobek? Do parku z dzieckiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku lud prosty! Wykorzystanie osiedlowych siłowni i placów zabaw prawie zerowe! Tylko do kościoła i na festyn z disco polo. Moze się to zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park przy fabrycznej zaczną od wycięcia drzew, tego można być pewnym. To będzie trawnik poprzecinany kostką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejna "siłownia pod chmurką". Dajecie zarobić znajomym królika? Stawiacie to wszędzie a i tak nikt na tym nie ćwiczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz fikać na siakimś drążku to kup se karnet na siłownię. Ale czemu atrakcje dla darmozjadów są finansowane z podatków uczciwie pracujących ludzi? Mi wystarczy jak miasto zapewni mi parking i odśnieży dojazd. Za rozrywki płacę sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie ze w mieście i parki są potrzebne, a nie tylko sam beton, parkingi, galerie, miasto też musi wyglądać, a parki tego uroku dodają, nie parkingi, jak jesteś taki cwany to kup se garaż a nie narzeka że nie ma parkingow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja za przeproszeniem w *** mam twój parking. Zarabiasz to sobie wykup miejsce lub garaż, miasto nie ma obowiązku sponsorowania tobie miejsca na auto. Całe szczęście myślą podobnie i zamiast betonowania każdego miejsca stworzą nowe miejsca zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a te miejsca zielone będą okupowane przez żuli z browarem, mamuśki 500+ itp. element. No ale to przecież elektorat i kiełbasa wyborcza się należy. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom którzy pracują i są zameldowani w tym mieście, parkingi należą się jak psu micha. To właśnie z naszych podatków finansowana jest miejska infrastruktura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli miasto nie zapewni mi sensownych warunków do życia (a miejsce parkingowe to jedna z podstawowych rzeczy), to się przeprowadzę gdzie indziej, a razem ze mną zniknie kasa z moich podatków Także to nie miasto sponsoruje mi miejsce parkingowe tylko raczej ja miastu sponsoruję różne rzeczy, w tym pensje dla urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się wyprowadź w czym masz problem? Kupisz mieszkanie od developera który za jedno miejsce parkingowe każe ci zapłacić 20 tys i nie będziesz narzekał. Teraz w każdej rodzinie po dwa czy trzy auta i zdziwienie że nie ma gdzie zaparkować, no nie ma bo wszystkiego nie da się zabetonować. I powtarzam po raz kolejny miasto nie ma żadnego obowiązku zapewniać Ci tego miejsca. Może ale nie musi i szczerze bardzo się ciesze że powstanie te kilka parków, zielone miasto to przyjemne miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że teraz namnożyło się takich hipsterów, co rowerkiem zap.erdalają albo MPK, mięsa nie jedzą itp. Jednak zdecydowana większość mieszkańców Świdnika mając do wyboru nowy parking lub park/siłownię/plac zabaw wybierze parking. I woli walnąć browarka przed TV niż jakąś kalistenikę uprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...