Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Opozycja jednoczy siły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2017 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Mam nadzieję , że koledzy podziękują ci za twoją pracę  ,, społeczną ,, Nic nie trwa wiecznie .Wspomnisz moje slowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać Mańki, Reszki wycie? Znakomicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara ubecka metoda. Podszyć się pod przeciwników i najgłośniej krzyczeć. Spadło pięknie hejtujesz sam siebie a teraz kolegów. Naszej litości nie wzbudzisz. Dno i metr mułu Panie Psina poluzuj łańcuch bo się Pimpiś dusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panów ze zdjęcia i wszystkich komentujących zapraszam do ORSZAKU TRZECH KRÓLI (sobota, godz. 12.00, Plac Konstytucji 3 Maja, Świdnik)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za zaproszenie. Od lat chętnie uczestniczę w Orszaku Trzech Króli. Serdecznie pozdrawiam. Grzegorz Świerczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko proszę przyjść z radnym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to sld-po-psl jest opozycją w powiecie? Autor celowo wprowadza ludzi w błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego już czytać co tutaj piszecie. Czy jeden z drugim zastanowił się jak naprawdę będzie w tych wyborach??? To przecież mieszkańcy Świdnika czy Powiatu Świdnickiego dokonają wyboru, a nie "wielki" guru gdzieś w Warszawie czy inny w Toruniu. Widzę, czytam i wyciągam wnioski. Wolę zagłosować na wspólną świdnicką sprawę niż na ludzi co to RĘCE MAJĄ ZŁOŻONE JAK DO MODLITWY A USTA PEŁNE ZŁEGO JADU I NIENAWIŚCI. Jestem pewny swego głosu i swojego wyboru komu udzielę wsparcia. Mój wybór i moja decyzja. Proszę to uszanować i nie komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...