Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Piłsudski za Kruczkowskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Piłsudski stwierdził, że "religia jest dla ludzi bez rozumu" i rozmodlone prawactwo, które go proponuje i wychwala na różne sposoby, tylko to potwierdza :) A ja czytam i mam bękę z tych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym dał Bol.Bieruta i Q.NarwI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice w Świdniku miały się nie dublować z ulicami w Lublinie. Pan burmistrz chyba ma świadomość, że niezależność Świdnika, to nieuchronna kwestia czasu. Chyba nie chcemy powtarzać kazusa Lesotho...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami pomyślcie, czy to jest mądre. Niemniej za kilka lat będą następne uliczne "dekomunizacje". Wszystkie ulice Kaczyńskiego, Kaczyńskiej, Kaczyńskich itp. podlegną dekomunizacji. Tak, dekomunizacji, dobrze przeczytaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa ,mamy już rondo przeklętych na które i tak każdy mówi "przy Kauflandzie". Po jakiego ptola marnować kasę na debilne zmiany ulic co do których nikt nie przywiązuje wagi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym Piłsudskim, to też różne legendy były. To że bił swoją żonę przeważyło, że go nie "lubię " . Przegonił niby tych komuchów z Polski, ale pozostawił przy życiu choć mógł ich zniszczyć.Jak było dalej wiemy.Strategiem wojennym był wyśmienitym co jednak uchroniło wiele kobiet chociażby, przed gwałtami a i dało całkiem niezłe dwudziestolecie międzywojenne. Szkoda że i wtedy politycy wszystko spaprali, patrząc na to jacy byliśmy słabi, wiedząc że się ma z jednej strony psychola Hitlera a z drugiej, jeszcze większego psychola Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niektóre wypowiedzi są debilne, bezmyślne i prostackie, ludzie kto was spłodził? pewnie jakiś prostycham komuszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...